Kolejne sukcesy szachowe naszych uczniów

W dniu 26 lutego 2015 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych z terenu Łodzi. Wysokie III miejsce w Łodzi wyw

Ortografia bez tajemnic!

I pisownia wyrazów z "rz" i "ż", i nawet z "ó" i "u" to żaden problem dla najmłodszych specjalistów od ortografii z ASP.

Wyniki II etapu międzyszkolnego konkursu EUROMEDYK

Oto lista uczniów z wynikami drugiego etapu. Pierwszych dziesięć osób zakwalifikowało się do trzeciego etapu, który odbędzie się 10.04.2015 r. (piatek), o godz. 15.30, w auli Szkoły Europejskiej w Łodzi, ul. Tuszyńska 31. Młodym medykom gratulujemy przejścia do finału!

Finalistka konkursu

Mamy już finalistkę! Kaja Kleszczewska, ucz. kl VI a, która dotarła do finałów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zdobyła blisko 90% punktów w etapie rejonowym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w trzecim, ostatnim etapie, Kaju!

Mistrzowie ortografii - gratulujemy sukcesu!

Mamy wyróżnienia w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów! Na poziomie klas 0-3 nagrodzone zostały uczennice: Antonina Nagler , Irmina Władyszewska i Daria Dróżdż , zaś wśród uczniów klas 4-6 laury zdobyli Piotr Wosiak i Michał Pomorski .

Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

Prezentujemy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej na poziomie szkół podstawowych: Miłosz Sar, Michał Pomorski (3 miejsce w kraju),

Mamy tytuł

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła podstawowa uzyskała tytuł „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW”, przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tym samym nasza placówka znalazła się na ogólnopolskiej mapie szkół zaangażowanych we wspieranie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Zajęcia pozalekcyjne rozwijają talenty

Warto zapisać dziecko na koła zainteresowań - poniżej opisy niektórych z nich, z wyszczególnieniem osiągnięć. Zajęcia szachowe Cel: rozwijanie uzdolnień matematycznych, logicznego myślenia oraz koncentracji, kształtowanie umiejętności pokonywania trudności związanych z przegraną.

Strona: 123456789

Ogłoszenie wyników konkursów Euromedyk oraz Euromatematuś

Uczestników finalnego etapu konkursu "EUROMEDYK" i "EUROMATEMATUŚ" serdecznie zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, które odbędzie się dnia 21.04.2017 o godz. 15.00, w auli Szkoly Europejskiej w Łodzi.