Finalistka konkursu

Mamy już finalistkę! Kaja Kleszczewska, ucz. kl VI a, która dotarła do finałów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zdobyła blisko 90% punktów w etapie rejonowym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w trzecim, ostatnim etapie, Kaju!

Mistrzowie ortografii - gratulujemy sukcesu!

Mamy wyróżnienia w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów! Na poziomie klas 0-3 nagrodzone zostały uczennice: Antonina Nagler , Irmina Władyszewska i Daria Dróżdż , zaś wśród uczniów klas 4-6 laury zdobyli Piotr Wosiak i Michał Pomorski .

Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

Prezentujemy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej na poziomie szkół podstawowych: Miłosz Sar, Michał Pomorski (3 miejsce w kraju),

Mamy tytuł

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła podstawowa uzyskała tytuł „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW”, przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tym samym nasza placówka znalazła się na ogólnopolskiej mapie szkół zaangażowanych we wspieranie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Zajęcia pozalekcyjne rozwijają talenty

Warto zapisać dziecko na koła zainteresowań - poniżej opisy niektórych z nich, z wyszczególnieniem osiągnięć. Zajęcia szachowe Cel: rozwijanie uzdolnień matematycznych, logicznego myślenia oraz koncentracji, kształtowanie umiejętności pokonywania trudności związanych z przegraną.

Konkurs EUROMEDYK - Wyniki I etapu

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w drugim etapie konkursu, który odbędzie się 16.01.2015 (piątek), o godz. 15.30, w auli Szkoly Europejskiej przy ul. Tuszyńskiej 31 w Łodzi (przepraszamy za ewentualne błędy w nazwiskach):

Konkurs Języka Angielskiego

Gratulacje dla Kai Kleszczewskiej, ucz. kl. VI -ej (opieka: p. Beata Biała), która zakwalifikowała się do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego! Trzymamy kciuki za sukcesy w następnych etapach...

Sukcesy w konkursach młodych polonistów!

Rosną młodzi następcy profesorów Bralczyka i Miodka… Nasi uczniowie, pod opieką p. Weroniki Kozery-Huszczo, nie tylko dużo czytają i piszą świetne artykuły oraz piękne wiersze… ale i wygrywają konkursy! Piotr Wosiak i Miłosz Sar (kl. VI) przeszli do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Michał Pomorski i Mateusz Młynarczyk (kl. VI) p

Strona: 12345678910

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!