Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

Prezentujemy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej na poziomie szkół podstawowych: Miłosz Sar, Michał Pomorski (3 miejsce w kraju),

Mamy tytuł

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła podstawowa uzyskała tytuł „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW”, przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tym samym nasza placówka znalazła się na ogólnopolskiej mapie szkół zaangażowanych we wspieranie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Zajęcia pozalekcyjne rozwijają talenty

Warto zapisać dziecko na koła zainteresowań - poniżej opisy niektórych z nich, z wyszczególnieniem osiągnięć. Zajęcia szachowe Cel: rozwijanie uzdolnień matematycznych, logicznego myślenia oraz koncentracji, kształtowanie umiejętności pokonywania trudności związanych z przegraną.

Konkurs EUROMEDYK - Wyniki I etapu

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w drugim etapie konkursu, który odbędzie się 16.01.2015 (piątek), o godz. 15.30, w auli Szkoly Europejskiej przy ul. Tuszyńskiej 31 w Łodzi (przepraszamy za ewentualne błędy w nazwiskach):

Konkurs Języka Angielskiego

Gratulacje dla Kai Kleszczewskiej, ucz. kl. VI -ej (opieka: p. Beata Biała), która zakwalifikowała się do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego! Trzymamy kciuki za sukcesy w następnych etapach...

Sukcesy w konkursach młodych polonistów!

Rosną młodzi następcy profesorów Bralczyka i Miodka… Nasi uczniowie, pod opieką p. Weroniki Kozery-Huszczo, nie tylko dużo czytają i piszą świetne artykuły oraz piękne wiersze… ale i wygrywają konkursy! Piotr Wosiak i Miłosz Sar (kl. VI) przeszli do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Michał Pomorski i Mateusz Młynarczyk (kl. VI) p

Szkolny konkurs fotograficzny Magic Place Photo 2014 rozstrzygnięty

W tegorocznej edycji wybieraliśmy najciekawsze zdjęcie z wakacji. Zwycięzcą został Szymon Radzimierski (kl. 3a). To jego zdjęciem zachwyciło się najwięcej głosujących osób. Gratuluj

Marta znów nagrodzona

Nasza stypendystka, Marta Zabłocka, ucz. klasy V-ej, znów została wyróżniona kolejnym stypendium - tym razem z rąk samej Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, która gratulowała Marcie wybitnych osiągnięć w zawodach szachowych rangi mistrzowskiej, znakomitych wyników w nauce oraz wyróżnienia w konkursach języka angielskiego. Marta znalazła się w grupie ośmiu najwyżej ocenionych uczniów ze wszystk

Strona: 12345678910

Rodzinny Dzień Sportu

Czwartkowe przedpołudnie 8 czerwca upłynęło pod znakiem sportu. Gimnastyczne akrobacje, wyścigi sprawnościowe i zabawne konkurencje rodzinne wprawiły wszystkich w znakomity nastrój, który harmonizował z piękną słoneczną pogodą. Całości dopełniły pyszne, witaminowe przekąski oraz medalowa dekoracja zwycięzców. Do zobaczenia za rok!