Sara Aziz zwycięzczynią Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

W II edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Dziś uczeń - jutro programista"  wzięły udział 2 uczennice klasy 4 naszej szkoły - Sara Aziz i Zuza Kownacka, Bardzo miło nam poinformować, że projekt Sary zajął 1. miejsce! Konkurs polegał na napisaniu interaktywnego programu w języku SCRATCH przedstawiającego prawidłowe zachowanie w sieci internet oraz zagrożenia z tego wynikające. W dniu 9 maja, w siedzibie organizatora konkursu odbyła się gala wręczenia nagród. Sara w przebojowym stylu zaprezentowała swój projekt, zdobywając - oprócz głównej nagrody - także sympatię zgromadzonej publiczności. Gratulujemy uczennicom i opiekunowi: p. Albertowi Horodowiczowi oraz życzymy dalszych sukcesów!
Projekt Sary można zobaczyć klikając w link: https://scratch.mit.edu/projects/222098885/#fullscreen

Melissa Gresner finalistką!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Melissa otrzymała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulacje!

Sportowe sukcesy Artura

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki powołał naszego ucznia Artura Arenta w skład Kadry Wojewódzkiej Młodzika. Od długiego czasu podziwiamy osiągnięcia Artura i jego hart ducha. Pływanie to jego hobby - dlatego codzienne wstawanie o piątej rano i wizyta na basenie przed szkołą to - jak twierdzi - "nic takiego". I z nauką radzi sobie również doskonale... Gratulujemy serdecznie!

Sukcesy w olimpiadzie

Wręczono dyplomy uczestnikom ogólnopolskiej olimpiady edukacji wczesnoszkolnej- zimowej sesji „Olimpuska”. Laureatami konkursu z klasy pierwszej zostali: Nel Stevens, Aleksander Durkacz, Janina Krzesińska, Juliusz Stawicki, Mateusz Cuper,

Sukcesy Artura

W naszej szkole jest wielu utalentowanych uczniów. Artur Arent, nasz szóstoklasista, jest jednym z nich. Artur jest nie tylko bardzo dobrym uczniem, ale też wybitnym pływakiem.

Wyniki konkursu RACHMISTRZ

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu matematycznego "Rachmistrz". Oto lista wyróżnionych: kl. IV a: Anna Dudziak, Anna Kaśkiewicz kl. IV b: Zuzanna Kownacka, Mikołaj Sztoch kl. V a : Lidia Broniarczyk, Antonina Nagler kl. VI a: Bartłomiej Bromblik, Wiktor Czerbniak, Bruno Wilk,

Wykaz osiągnięć uczniów

Poniżej lista uzupełniająca osiągnięć uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2016/17