Talenty

Szymon mistrzem Polski

Wspaniałe informacje napłynęły do nas z… basenu. Uczeń klasy I SE Szymon Cholewiński został mistrzem Polski młodzików w piłce wodnej. Jego zespół Neptun Łódź  zwyciężył w finale ogólnopolskich międzywojewódzkich mistrzostw Polski rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim. Co więcej, łódzka drużyna z Szymonem na bramce w decydującym turnieju wygrała wszystkie spotkania. O randze osiągnięcia niech świadczy fakt, że wzmiankę na ten temat na swoich łamach zamieściły wszystkie łódzkie dzienniki.

Naszemu uczniowi, jak i jemu kolegom z drużyny, gratulujemy świetnego osiągnięcia i trzymamy kciuki za dalsze sportowe sukcesy!

Talenty
Wiersz Emmy opublikowany!

Tuwim zainspirował Emmę Hasiak , ucz. kl. 2a. „O poecie rozrabiace” to tytuł wiersza jej autorstwa, który opublikowany został w wydanym przez Uniwersytet Łódzki tomie „Odkrywanie Tuwima. Wiersze i ilustracje

Talent Show (2013/14 r.)