Talenty

My Books

Agnieszka R. (1. klasa gimnazjum) wspólnie z przyjaciółką stworzyła blog „Nasze recenzje – My Books”...

Agnieszka R. (1. klasa gimnazjum) wspólnie z przyjaciółką stworzyła blog „Nasze recenzje – My Books”.

Dziewczyny dużo czytają i dlatego postanowiły podzielić się własnymi wrażeniami, zachęcić lub zniechęcić innych do lektury konkretnego tytułu.

Agnieszkę często spotkać można na szkolnym korytarzu i w bibliotece z książką w ręku. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na czytanie.
Książki są pasją Agnieszki od zawsze, a blog od września 2012 roku.

Zapraszamy wszystkich na stronę: my-books-1220.blogspot.comTalenty
Szymon mistrzem Polski

Wspaniałe informacje napłynęły do nas z… basenu. Uczeń klasy I SE Szymon Cholewiński został mistrzem Polski młodzików w piłce wodnej. Jego zespół Neptun Łódź zwyciężył w finale ogólnopolskich międzywojewódzkich mistrzostw Polski rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim. Co więcej, łódzka drużyna z Szymonem na bramce w decydującym turnieju wygrała wszystkie spotkania. O randze osiągnięcia niech świadczy fakt, że wzmiankę na ten temat na swoich łamach zamieściły wszystkie łódzkie dzienniki. Naszemu uczniowi, jak i jemu kolegom z drużyny, gratulujemy świetnego osiągnięcia i trzymamy kciuki za dalsze sportowe sukcesy!

(więcej)
Wiersz Emmy opublikowany!

Tuwim zainspirował Emmę Hasiak , ucz. kl. 2a. „O poecie rozrabiace” to tytuł wiersza jej autorstwa, który opublikowany został w wydanym przez Uniwersytet Łódzki tomie „Odkrywanie Tuwima. Wiersze i ilustracje

(więcej)
Talent Show (2013/14 r.)

Klasa III Bartosz Jodziewicz:

(więcej)
Multibooki stworzone przez uczniów SE

Do czego służy PowerPoint? Wszyscy zgodnie odpowiedzą: do tworzenia prezentacji multimedialnych. Ale czy tylko pokaz slajdów można opracować w tym programie? Uczniowie I klasy liceum przygotowując się do egzaminu na poziomie ECDL , pod opieką nauczyciela Marcina Augustyniaka, Stworzyli na lekcjach informatyki "multimedialne książki" z różnych dziedzin. Inspiracją był multibook Al’a Gore’a: Our Choice. A oto efekty podjętych działań, które można pobrać u dołu strony lub skorzystać z linków. Elektrownie jądrowe

(więcej)

Newsletter: go

Partnerzy