Mistrzostwa Łodzi w szachach

4 grudnia reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Łodzi Szkół Podstawowych w Szachach. Drużyna w składzie: Marta Zabłocka (kapitan), Wojtek Broniarczyk, Kacper Kolasiński, Antek Stegliński oraz Adrian Pawlak z kl. 1A, który pierwszy raz brał udział w mistrzostwach, dzielnie walczyła z przeciwnikami. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli dziewiąte miejsce. Gratulujemy szachistom i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

Wyniki szkolnych konkursów

Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pt. „Biblioteka moich marzeń”. Niektórzy z Was marzą o tradycyjnej bibliotece z regałami, inni wolą nowoczesną z komputerami, e-bookami, a jeszcze inni chcieliby czytać książki pod palmą, nad szumiącym oceanem ;) … Wyróżnienia za swoje prace otrzymali: • Oskar Szymor z klasy 3 ASP • Daria Dróżdż, Lidka Broniarczyk, Janek Jasnorzewski z klasy 4 ASP • Kacper Kolasiński z klasy 5 ASP • Witek Sierocki z klasy 1 SE Poznaliśmy też wyniki szkolnego konkursu matematycznego "Eurobystrzak" dla uczniów klas 4-6 ASP. Tutaj najleps

Ortografia bez tajemnic!

I pisownia wyrazów z "rz" i "ż", i nawet z "ó" i "u" to żaden problem dla najmłodszych specjalistów od ortografii z ASP.

Wyniki II etapu międzyszkolnego konkursu EUROMEDYK

Oto lista uczniów z wynikami drugiego etapu. Pierwszych dziesięć osób zakwalifikowało się do trzeciego etapu, który odbędzie się 10.04.2015 r. (piatek), o godz. 15.30, w auli Szkoły Europejskiej w Łodzi, ul. Tuszyńska 31. Młodym medykom gratulujemy przejścia do finału!

Konkurs EUROMEDYK - Wyniki I etapu

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w drugim etapie konkursu, który odbędzie się 16.01.2015 (piątek), o godz. 15.30, w auli Szkoly Europejskiej przy ul. Tuszyńskiej 31 w Łodzi (przepraszamy za ewentualne błędy w nazwiskach):

Szkolny konkurs fotograficzny Magic Place Photo 2014 rozstrzygnięty

W tegorocznej edycji wybieraliśmy najciekawsze zdjęcie z wakacji. Zwycięzcą został Szymon Radzimierski (kl. 3a). To jego zdjęciem zachwyciło się najwięcej głosujących osób. Gratuluj

Sukces szachowy

Nasi uczniowie po raz kolejny zostali Mistrzami Szachowymi, tym razem zwyciężyli w Drużynowym Turnieju Szkół Podstawowych organizowanym przez Ośrodek Kultury Górna. Gratulujemy

Wyniki II-go etapu XIII Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Z przyjemnością powiadamiamy szanowne Uczestniczki oraz szanownych Uczestników tegorocznej edycji, że do III-go etapu XIII Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby: Marcin Wujkowski (SP 56) godz. 12.30

Strona: 12345

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.