"Euromatematuś" - lista osób zakwalifikowanych do II etapu

Już są! Wyniki I etapu konkursu "Euromatematuś"! Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i informujemy, że 8 stycznia 2016 r. o godzinie 15:00 w auli Szkoły Europejskiej (Łódź, ul. Tuszyńska 31) odbędzie się drugi etap konkursu Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu "Euromatematuś":

Konkurs "Euromedyk" - wyniki I etapu

Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do kolejnej fazy konkursu "Euromedyk", która odbędzie się 15.01.2016 r. o godz. 15 w auli Szkoły Europejskiej (Łódź, ul. Tuszyńska 31). Wszystkim uczestnikom I etapu serdecznie gratulujemy bogatej wiedzy!

Najlepsi w pływaniu

Za nami II Mikołajkowe Zawody Pływackie. Poniżej wyniki wodnej rywalizacji w poszczególnych kategoriach. KLASA 0 Dziewczynki: 1. Marika Lizak 2. Natalia Stefańczyk 3. Hanna Ślifirska Chłopcy: 1. Leon Frant 2. Michał Zimny 3. Oliwier Sobczak KLASA I a Chłopcy: 1. Adrian Pawlak 2. Zygmunt Szulc 3. Hugo Gdakowicz KLASA I b Dziewczynki: 1. Barbara Bąk 2.

Szopka Julki w mieście Kraka

Parę dni temu informowaliśmy o bożonarodzeniowej szopce Julki Radzińskiej przygotowanej na konkurs organizowany przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Znamy już werdykt jury. Julce wprawdzie nie udało się zdobyć żadnej nagrody, jednak sam udział w tak historycznym wydarzeniu stanowi spore wyróżnienie. Warto podkreślić, że do tegorocznego konkursu zgłoszono aż 187 szopek. 3 grudnia wszystkie ekspozycje wystawione zostały na Rynku Głównym w Krakowie, gdzie cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem, również wśród wielu turystów zagranicznych. Sama szopka Julki przypadła do gustu reporterowi radia TOK FM, któremu nasza uczennica udzieliła krótkiego wy

Mistrzostwa Łodzi w szachach

4 grudnia reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Łodzi Szkół Podstawowych w Szachach. Drużyna w składzie: Marta Zabłocka (kapitan), Wojtek Broniarczyk, Kacper Kolasiński, Antek Stegliński oraz Adrian Pawlak z kl. 1A, który pierwszy raz brał udział w mistrzostwach, dzielnie walczyła z przeciwnikami. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli dziewiąte miejsce. Gratulujemy szachistom i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

Wyniki szkolnych konkursów

Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pt. „Biblioteka moich marzeń”. Niektórzy z Was marzą o tradycyjnej bibliotece z regałami, inni wolą nowoczesną z komputerami, e-bookami, a jeszcze inni chcieliby czytać książki pod palmą, nad szumiącym oceanem ;) … Wyróżnienia za swoje prace otrzymali: • Oskar Szymor z klasy 3 ASP • Daria Dróżdż, Lidka Broniarczyk, Janek Jasnorzewski z klasy 4 ASP • Kacper Kolasiński z klasy 5 ASP • Witek Sierocki z klasy 1 SE Poznaliśmy też wyniki szkolnego konkursu matematycznego "Eurobystrzak" dla uczniów klas 4-6 ASP. Tutaj najleps

Ortografia bez tajemnic!

I pisownia wyrazów z "rz" i "ż", i nawet z "ó" i "u" to żaden problem dla najmłodszych specjalistów od ortografii z ASP.

Wyniki II etapu międzyszkolnego konkursu EUROMEDYK

Oto lista uczniów z wynikami drugiego etapu. Pierwszych dziesięć osób zakwalifikowało się do trzeciego etapu, który odbędzie się 10.04.2015 r. (piatek), o godz. 15.30, w auli Szkoły Europejskiej w Łodzi, ul. Tuszyńska 31. Młodym medykom gratulujemy przejścia do finału!

Strona: 12345

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!