Konkursy artystyczne

Mam talent klasy I-IIINAJPIĘKNIEJSZY WYSTRÓJ JESIENNY NAJWSPANIALSZA SALA ZIMOWA MAM TALENT NAJCIEKAWSZA SALA WIOSENNA 28.10.2011 – NAJPIĘKNIEJSZY WYSTRÓJ JESIENNY - konkurs wewnętrzny dla kl. I-VI Tego dnia do wszystkich sal zawitała jesień. Pracownie były utkane w kolorowe liście i inne dary jesieni. Po długich naradach jury przyznało I miejsce klasie IIIa. 15.12.2011- NAJWSPANIALSZA SALA ZIMOWA- konkurs wewnętrzny dla klas I-VI Wreszcie zima przybyła do szkoły…W salach niby ciepło, ale wszędzie widać płatki śniegu. Wszystko takie kruche, żeby się tylko nie roztopiło.

Konkursy sportowe

OLIMPIADA NA WESOŁO TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ 10.10.2011- OLIMPIADA NA WESOŁO- konkurs wewnętrzny dla klas I-III Olimpiada odbyła się w radosnej i pełnej pozytywnej rywalizacji atmosferze na terenie MOSIR-u „Tęcza” w Łodzi. Uczniowie zostali podzieleni na kilka drużyn, każda grupa miała szansę zwyciężyć w danej konkurencji. W finale każdy z uczestników został nagrodzony. W tym dniu sport był najważniejszy! 11.10.2011 – TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - konkurs wewnętrzny dla klas V-VI W turnieju zwycięży

Konkursy humanistyczne

MISTRZ ORTOGRAFII MISTRZ SZYBKIEGO CZYTANIA BAJKA ŚWIĄTECZNA ELE-MELE 27.10.2011 - MISTRZ ORTOGRAFII - konkurs wewnętrzny dla kl. IV – VI W wewnątrzszkolnym konkursie mistrzem został Igor Pawelec z klasy VI, II miejsce zajęła Julka Biernacka z klasy IV, a III miejsce zajął Michał Wosiak z klasy VI. Uczniowie reprezentowali szkołę w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego „Wędrówki z ortografią”. 25.11.2011 – MISTRZ SZ

Konkursy matematyczne

ALFIK I KANGUR 23.11.2011 – ALFIK – konkurs zewnętrzny dla kl. III-VI Wyróżnienia otrzymali nasi wspaniali uczniowie z klasy IV – Robert Tomczak oraz Julka Biernacka. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania matematycznych pasji. 15.03.2012 – KANGUR - konkurs zewnętrzny dla kl. II-VI Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które będą ogłoszone dopiero w maju bieżącego roku.

Strona: 12345

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.