Rekrutacja na rok 2016/17

Drodzy Rodzice, informujemy, że zakończyliśmy rekrutację do klasy pierwszej w roku szkolnym 2016/17. Jednocześnie rozpoczynamy nabór uczniów do klasy zero, która zostanie utworzona od 1 września 2016 r.

Osoby zdecydowane na zapisanie dziecka do naszej szkoły proszone są o rozpoczęcie procedury przyjęcia dziecka do szkoły  poprzez:

1/ pobranie i wypełnienie formularza aplikacyjnego (w pliku poniżej) oraz przesłanie go na adres szkoły:  sekretariat@szkolaeuropejska.pl

2/ ustalenie w sekretariacie terminu rozmowy diagnozującej w celu dokonania oceny gotowości szkolnej dziecka.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, istnieje możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową.  Uczniowie z tej listy są traktowani priorytetowo, jeśli  zwolni się miejsce w którejkolwiek z klas.

W przypadku przyjęcia ucznia do klas wyższych, szkoła gwarantuje możliwość wyrównania różnic programowych  poprzez organizację dodatkowych zajęć indywidualnych, zarówno w okresie przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego (polecane), jak i w jego trakcie.  Zajęcia wyrównujące w dużej części dotyczą poziomu znajomości języków obcych.

Uwaga: efektywna nauka języków obcych w czasie zajęć dziennych całkowicie eliminuje potrzebę posyłania dziecka na popołudniowe kursy językowe. Szkoła oferuje atrakcyjne, stałe zniżki w opłatach czesnego dla uzdolnionych uczniów.

Opłaty: przewidywana wysokość czesnego dla klas pierwszych za cały rok nauki: 8640 zł (z podziałem na 12 lub 10 miesięcznych rat, czyli odpowiednio: 720,- lub 864,-  miesięcznie). Jednorazowa opłata wpisowa (na sześć lat nauki) - 1500 zł.

RODO - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów biorących udział w procesie rekrutacji (obowiązek informacyjny zgodny z art. 13 ust. 1 RODO)

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14 marca

W środę 14 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szkoły oraz zajęć prowadzonych w wybranych klasach. Poniżej w pliku zamieszczamy harmonogram planowanych w tym dniu lekcji oraz zajęć świetlicowych. w klasach 0-II

KRÓTKA INFORMACJA O SZKOLE

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o szkole podstawowej i programie na rok szkolny 2018/19.

DZIŚ OTWARTE DRZWI!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz do obejrzenia zajęć wg ponizszego harmonogramu: 9.25 – 10.10

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Informacja w sprawie rekrutacji dla rodzin powracających z zagranicy

Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii! Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół.

Dni Otwarte: 23 lutego (czwartek)

W czwartek23 lutego zapraszamy na otwarte

Strona: 12