Rekrutacja 2017/2018

Drodzy Rodzice, informujemy o rozpoczęciu naboru uczniów do klas zero oraz pierwszej, które zostaną utworzone w roku szkolnym 2017/2018. Aby dziecko zapisać do naszej szkoły prosimy o:

1/ pobranie i wypełnienie formularza aplikacyjnego (w pliku poniżej) oraz przesłanie go na adres szkoły:  sekretariat@szkolaeuropejska.pl

2/ ustalenie w sekretariacie terminu rozmowy diagnozującej w celu dokonania oceny gotowości szkolnej dziecka.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, istnieje możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową.  W przypadku zwolnienia się miejsca w którejkolwiek z klas, uczniowie z tej listy są traktowani priorytetowo.

W przypadku przyjęcia ucznia do klas wyższych, szkoła gwarantuje możliwość wyrównania różnic programowych  poprzez organizację dodatkowych zajęć indywidualnych, zarówno w okresie przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego (polecane), jak i w jego trakcie.  Zajęcia wyrównujące w dużej części dotyczą poziomu znajomości języków obcych.

Uwaga: efektywna nauka języków obcych w czasie zajęć dziennych całkowicie eliminuje potrzebę posyłania dziecka na popołudniowe kursy językowe. Szkoła oferuje atrakcyjne, stałe zniżki w opłatach czesnego dla uzdolnionych uczniów.

Opłaty: przewidywana wysokość czesnego dla klas pierwszych za cały rok nauki: 8640 zł (z podziałem na 12 lub 10 miesięcznych rat, czyli odpowiednio: 720,- lub 864,-  miesięcznie). Jednorazowa opłata wpisowa (na sześć lat nauki) - 1500 zł.

KRÓTKA INFORMACJA O SZKOLE

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o szkole podstawowej i programie na rok szkolny 2018/19.

DZIŚ OTWARTE DRZWI!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz do obejrzenia zajęć wg ponizszego harmonogramu: 9.25 – 10.10

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Informacja w sprawie rekrutacji dla rodzin powracających z zagranicy

Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii! Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół.

Dni Otwarte: 23 lutego (czwartek)

W czwartek23 lutego zapraszamy na otwarte

DNI OTWARTE 22 lutego (środa)- HARMONOGRAM

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017 r. w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej

UWAGA: 22 lutego 2017 r. (w środę) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi w godzinach 8.30 – 16.00 . Tego dnia możliwe jest uczestniczenie razem z dzieckiem (w roli obserwatora) w zajęciach lekcyjnych (m.in. językowych lub gimnastyki sportowej) oraz świetlicowych (koła zainteresowań w szerokim wyborze) na różnych poziomach klas. Zapraszamy również do zwiedzania szkoły, m.in. pracowni komputerowych, biblioteki - oraz do rozmów z uczniami naszej szkoły. Dokładny harmonogram poszczególnych zajęć zostanie podany tuż po feriach zimowych.

Informacja o zmianach w programie (wg MEN)

W związku z zapowiadaną przez ministerstwo zmianą w systemie edukacji, pr osimy o zapoznanie się z

Strona: 12