DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017 r. w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej

UWAGA: 22 lutego 2017 r. (w środę) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi w godzinach 8.30 – 16.00.
Tego dnia możliwe jest uczestniczenie razem z dzieckiem (w roli obserwatora) w zajęciach lekcyjnych (m.in. językowych lub gimnastyki sportowej) oraz świetlicowych (koła zainteresowań w szerokim wyborze) na różnych poziomach klas.
Zapraszamy również do zwiedzania szkoły, m.in. pracowni komputerowych, biblioteki -  oraz do rozmów z uczniami naszej szkoły.
Dokładny harmonogram poszczególnych zajęć zostanie podany tuż po  feriach zimowych.

RODO - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów biorących udział w procesie rekrutacji (obowiązek informacyjny zgodny z art. 13 ust. 1 RODO)

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14 marca

W środę 14 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szkoły oraz zajęć prowadzonych w wybranych klasach. Poniżej w pliku zamieszczamy harmonogram planowanych w tym dniu lekcji oraz zajęć świetlicowych. w klasach 0-II

KRÓTKA INFORMACJA O SZKOLE

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o szkole podstawowej i programie na rok szkolny 2018/19.

DZIŚ OTWARTE DRZWI!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz do obejrzenia zajęć wg ponizszego harmonogramu: 9.25 – 10.10

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Informacja w sprawie rekrutacji dla rodzin powracających z zagranicy

Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii! Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół.

Dni Otwarte: 23 lutego (czwartek)

W czwartek23 lutego zapraszamy na otwarte

Strona: 12