Rekrutacja

Informacja w sprawie rekrutacji dla rodzin powracających z zagranicy

Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii!

Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół. 

Mając na uwadze prawdopodobną konieczność uzupełnienia programu w zakresie języka polskiego i  innych przedmiotów, nasza szkoła  we wstępnym etapie oferuje możliwość udziału w wybranych zajęciach wspólnie z klasą oraz równolegle - w indywidualnych zajęciach wyrównawczych i rozszerzających, aby  uczeń mógł łatwo i w relatywnie krótkim czasie zaadoptować się do nowych warunków i wymagań programowych.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie ankiety dotyczącej stanu umiejętności dziecka oraz jego doświadczeń szkolnych i  przeslanie jej na adres email szkoły: sekretariat@szkolaeuropejska.pl, lub u.moryc.szkolaeuropejska@wp.pl.

. 


Rekrutacja
Informacja o szkole i programie

Szkoła mieści się w budynku monitorowanym oraz spełniającym wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Klasy są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny (m.in. wysokiej klasy tablice interaktywne).

(więcej)
RODO - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów biorących udział w procesie rekrutacji (obowiązek informacyjny zgodny z art. 13 ust. 1 RODO)

(więcej)
Zapraszamy na Dzień Otwarty 14 marca

W środę 14 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szkoły oraz zajęć prowadzonych w wybranych klasach. Poniżej w pliku zamieszczamy harmonogram planowanych w tym dniu lekcji oraz zajęć świetlicowych. w klasach 0-II

(więcej)
KRÓTKA INFORMACJA O SZKOLE

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o szkole podstawowej i programie na rok szkolny 2018/19.

(więcej)
DZIŚ OTWARTE DRZWI!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz do obejrzenia zajęć wg ponizszego harmonogramu: 9.25 – 10.10

(więcej)
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

(więcej)

Strona: 12

Newsletter: go

Partnerzy