Kwestionariusz

Informacja dla Rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do naszej szkoły:  prosimy o pobranie KWESTIONARIUSZA  zamieszczonego w pliku  poniżej, wypełnienie go i  przesłanie drogą elektroniczną do sekretariatu szkoły  na adres:  sekretariat@szkolaeuropejska.pl , w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o programie w r. 2018/19

Szkoła mieści się w budynku monitorowanym oraz spełniającym wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Klasy są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny (m.in. wysokiej klasy tablice interaktywne).

RODO - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów biorących udział w procesie rekrutacji (obowiązek informacyjny zgodny z art. 13 ust. 1 RODO)

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14 marca

W środę 14 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szkoły oraz zajęć prowadzonych w wybranych klasach. Poniżej w pliku zamieszczamy harmonogram planowanych w tym dniu lekcji oraz zajęć świetlicowych. w klasach 0-II

KRÓTKA INFORMACJA O SZKOLE

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o szkole podstawowej i programie na rok szkolny 2018/19.

DZIŚ OTWARTE DRZWI!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz do obejrzenia zajęć wg ponizszego harmonogramu: 9.25 – 10.10

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Informacja w sprawie rekrutacji dla rodzin powracających z zagranicy

Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii! Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół.

Strona: 12