Harmonogram zajęć świetlicowych

Koła zainteresowań mają wielu sympatyków. W pliku poniżej przedstawiamy aktualny plan kół. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Sukces w ogólnopolskim konkursie

W konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego "Baw się i ucz! Świetlica przyjazna uczniowi" - nasza świetlica brała udział już od 15 września.

Koło gier planszowych

Na świetlicowym kole uczniowie ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość grając w gry planszowe i karciane, ale także sprawność fizyczną, gimnastykując się przy grze "Twister". Jest to koło otwarte, w którym mogą brać udział nie tylko zapisani uczniowie; zaproszeni są wszyscy, którzy chcą spędzić z nami czas w milej atmosferze współzawodnictwa. Uczniowie mogą również przynieść własne gry, które urozmaicają świetlicowe potyczki.

Plan zajęć świetlicowych dla klas 0-3 w roku 2016/17

Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.15. To miejsce niezwykłe... To tutaj mamy czas na relaks, zabawę, zawody, konkursy i inne przyjemności - po dniu ciężkiej pracy... W programie - oprócz regularnych kół zainteresowań - liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!

Mali architekci

W zeszłym tygodniu ciężko pracowaliśmy na naszym kole architektonicznym - kończyliśmy wystroje naszych wnętrz mieszkalnych. Zaopatrzyliśmy je w niezbędne wyposażenie, w tym sprzęty kuchenne, podział na strefy, a także układ funkcjonalny. Dominowały dwa typy mieszkań: rozkładowe i przestrzenne.

28 Festiwal Piosenki Żeglarskiej - I miejsce dla Gromady Zuchowej!

W dniach 6 - 7 grudnia 2014 r. świetlicowy zespół wokalny oraz Gromada Zuchowa "Zaczarowana Kraina" wzięły udział w Festiwalu Piosenki Żeglarskiej

Tydzień Powitania Zimy w świeticy

Miniony tydzień minął nam w ciepłej atmosferze - mimo, że był to Tydzień Powitania Zimy! Poznaliśmy oznaki

Misie w świetlicy...

Proszę Państwa - oto miś..." - Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia miał miejsce 25 listopada! Czy zastanawiałeś się, kiedy i co powiedziałby Twój Miś gdyby mógł mówić? My już wiemy! Wspólna zabawa z misiami wyjawiła nam wszystkie ich tajemnice… W tym wyjątkowym dniu odbyły się: konkurs plastyczny " Mój przyjaciel Miś", zawody Przyjaciela Pluszaków, kulinarne warsztaty z "Małego Co Nieco" oraz wiele innych. Poznaliśmy misie z całego świata, niezwykłą historię pluszowych zabawek oraz jeszcze bardziej wyjątkową h

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!

Krótko o szkole

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa jest szkołą o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim. Powstała w 2006 r. przy Szkole Europejskiej w Łodzi, prowadzącej dwujęzyczne gimnazjum i liceum z maturą międzynarodową. W klasie drugiej uczniowie rozpoczynają naukę drugiego języka obcego - hiszpańskiego, a w klasie piątej - języka niemieckiego lub francuskiego. Dzieci mają możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych oraz wielu praktycznych umi