Świetlica Warning: mysql_data_seek(): Offset 40 is invalid for MySQL result index 188 (or the query data is unbuffered) in /home2/szk78d17/public_html/szkola/www/moduls/function.php on line 85
Podglądamy owady...

"Podglądanie" owadów żyjących w szkolnym ogrodzie - w ramach koła świetlicowego koła przyrodniczego Świetlik - okazało się świetną zabawą.

Harmonogram zajęć świetlicowych

Koła zainteresowań mają wielu sympatyków. W pliku poniżej przedstawiamy aktualny plan kół. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Sukces w ogólnopolskim konkursie

W konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego "Baw się i ucz! Świetlica przyjazna uczniowi" - nasza świetlica brała udział już od 15 września.

Koło gier planszowych

Na świetlicowym kole uczniowie ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość grając w gry planszowe i karciane, ale także sprawność fizyczną, gimnastykując się przy grze "Twister". Jest to koło otwarte, w którym mogą brać udział nie tylko zapisani uczniowie; zaproszeni są wszyscy, którzy chcą spędzić z nami czas w milej atmosferze współzawodnictwa. Uczniowie mogą również przynieść własne gry, które urozmaicają świetlicowe potyczki.

Plan zajęć świetlicowych dla klas 0-3 w roku 2016/17

Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.15. To miejsce niezwykłe... To tutaj mamy czas na relaks, zabawę, zawody, konkursy i inne przyjemności - po dniu ciężkiej pracy... W programie - oprócz regularnych kół zainteresowań - liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!

Mali architekci

W zeszłym tygodniu ciężko pracowaliśmy na naszym kole architektonicznym - kończyliśmy wystroje naszych wnętrz mieszkalnych. Zaopatrzyliśmy je w niezbędne wyposażenie, w tym sprzęty kuchenne, podział na strefy, a także układ funkcjonalny. Dominowały dwa typy mieszkań: rozkładowe i przestrzenne.

28 Festiwal Piosenki Żeglarskiej - I miejsce dla Gromady Zuchowej!

W dniach 6 - 7 grudnia 2014 r. świetlicowy zespół wokalny oraz Gromada Zuchowa "Zaczarowana Kraina" wzięły udział w Festiwalu Piosenki Żeglarskiej

Tydzień Powitania Zimy w świeticy

Miniony tydzień minął nam w ciepłej atmosferze - mimo, że był to Tydzień Powitania Zimy! Poznaliśmy oznaki

Strona: 12