Ciekawe lekcje

W poszukiwaniu wiosny

Uczniowie klasy piątej wraz z wychowawczynią zwiedzali łódzki Ogród Botaniczny pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny". Oczywiście wiosna została odnaleziona, jak widać na fotografiach:)

Tagi: metody
Ciekawe lekcje
W klasie zero nie ma czasu na nudę!

Kolejne zajęcia z kodowania w klasie 0, tym razem za pomocą kolorowych kubeczków. A może są wśród nas przyszli programiści?

Akademia Umysłu w klasie IVB

Na ostatnich zajęciach w ramach profilu „ Akademia umysłu” uczniowie przenieśli się do czasów starożytnego Rzymu i poznali zwyczaje historyczne związane z walkami gladiatorów. Zajęcia zostały przygotowane

Zabawy matematyczne

Umiejętność dodawania i odejmowania uczniowie klasy zero ćwiczą na różne sposoby... tym razem przy pomocy specjalnych kości.

Geometria - to nic trudnego

Klasa „0” pracowicie tworzyła kompozycje z figur geometrycznych na geoplanach.

Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas pierwszej i drugiej wzięli udział w sprzątaniu pobliskiego parku i placu zabaw.

Potrafimy zrobić deser

Nasi najmłodsi poznali przepis na galaretkę owocową. Uczniowie mieli za zadanie uważnie przeczytać instrukcję przygotowania pysznego deseru i pokroić owoce.

Greccy bogowie w klasie piątej

W ramach lekcji języka polskiego uczniowie wcielili się w mitologicznych bogów greckich. Oprócz ciekawych strojów dzieci przedstawiały postacie bogów prezentując swoje zdolności krasomówcze.

Cylinder matematyczny w klasie "0"

Dodawaliśmy i odejmowaliśmy z użyciem "Magicznego cylindra matematycznego” !

Strona: 12345