KLASA 2a

Klasa 2a uczestniczy w programie Mistrzowie Kodowania

Na zajęciach  informatyki uczniowie poznają tajniki programu Scratch, ucząc się podstaw programowania. Dodatkowo na zajęciach plastyki magicznie wyczarowaliśmy jesienną dekorację sali, w której obecnie wszyscy lubią przebywać!
KLASA 2a
Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas pierwszej i drugiej wzięli udział w sprzątaniu pobliskiego parku i placu zabaw.

Bawimy się ortografią

Bardzo lubimy pracować w grupach. Gra w czółko, dobble, praca z klockami logo, ćwiczenia aktywizujące… Nauka ortografii może być całkiem przyjemna.:)

"Mila" z wizytą w szkole

Hania Ślifirska z klasy drugiej przygotowała ciekawe zajęcia o kotkach i przyprowadziła swoją pupilkę do klasy. "Mila" wspierała swoją małą Panią w pełnieniu roli nauczyciela. Dzieci poznały zwyczaje tych przemiłych zwierząt i związane z nimi obowiązki .

Maja prowadzi lekcję

W ramach projektu „Uczeń- nauczycielem” Maja Kufel, uczennica klasy drugiej, przeprowadziła lekcję o rodzajach oraz właściwościach herbat. Dzieci miały okazję stworzyć własne kompozycje i smakować pysznych naparów.