KLASA zero

Poznajemy magiczny świat książek

1.       W ostatnim tygodniu  klasa „0”  wybrała się na wycieczkę bo Biblioteki Publicznej nr 6. Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z kącikiem książek dziecięcych oraz zachęciła do założenia karty bibliotecznej. Później dzieci uczestniczyły  w pogadance o zwyczajach Wielkanocnych, a na koniec świetnie rozwiązały świąteczną krzyżówkę!

KLASA zero
Lubimy liczyć...

Nasi najmłodsi lubią matematykę! Klasa „0” uczyła się matematyki z kartami Grabowskiego. Tym razem graliśmy w "liska matematycznego" doskonaląc umiejętności liczenia.

Uczymy się metodą glottodydaktyczną

Najmłodsi (klasa zero) dzięki metodzie „glotto” robią szybkie postępy w czytaniu – radzą sobie znakomicie!

Smaczne pierniczki w wykonaniu klasy zero

Nasi najmłodsi samodzielnie zrobili i ozdobili świąteczne pierniczki. Najpierw trzeba było zagnieść i wyrobić ciasto piernikowe! Część upieczonych ciastek została szybko zjedzona :), jednak najładniejsze będą wystawione na sprzedaż na kiermaszu świątecznym.