KLASA zero
W klasie zero nie ma czasu na nudę!

Kolejne zajęcia z kodowania w klasie 0, tym razem za pomocą kolorowych kubeczków. A może są wśród nas przyszli programiści?

Zabawy matematyczne

Umiejętność dodawania i odejmowania uczniowie klasy zero ćwiczą na różne sposoby... tym razem przy pomocy specjalnych kości.

Geometria - to nic trudnego

Klasa „0” pracowicie tworzyła kompozycje z figur geometrycznych na geoplanach.

Potrafimy zrobić deser

Nasi najmłodsi poznali przepis na galaretkę owocową. Uczniowie mieli za zadanie uważnie przeczytać instrukcję przygotowania pysznego deseru i pokroić owoce.

Cylinder matematyczny w klasie "0"

Dodawaliśmy i odejmowaliśmy z użyciem "Magicznego cylindra matematycznego” !

Poznajemy magiczny świat książek

1. W ostatnim tygodniu klasa „0” wybrała się na wycieczkę bo Biblioteki Publicznej nr 6. Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z kącikiem książek dziecięcych oraz zachęciła do założenia karty biblioteczne

Lubimy liczyć...

Nasi najmłodsi lubią matematykę! Klasa „0” uczyła się matematyki z kartami Grabowskiego. Tym razem graliśmy w "liska matematycznego" doskonaląc umiejętności liczenia.

Uczymy się metodą glottodydaktyczną

Najmłodsi (klasa zero) dzięki metodzie „glotto” robią szybkie postępy w czytaniu – radzą sobie znakomicie!

Strona: 12