KLASA zero
W klasie zero nie ma czasu na nudę!

Kolejne zajęcia z kodowania w klasie 0, tym razem za pomocą kolorowych kubeczków. A może są wśród nas przyszli programiści?

Zabawy matematyczne

Umiejętność dodawania i odejmowania uczniowie klasy zero ćwiczą na różne sposoby... tym razem przy pomocy specjalnych kości.

Potrafimy zrobić deser

Nasi najmłodsi poznali przepis na galaretkę owocową. Uczniowie mieli za zadanie uważnie przeczytać instrukcję przygotowania pysznego deseru i pokroić owoce.

Cylinder matematyczny w klasie "0"

Dodawaliśmy i odejmowaliśmy z użyciem "Magicznego cylindra matematycznego” !

Lubimy matematykę

Nasi "zerówkowicze" doskonalili umiejętności dodawania i odejmowania w zakresie 20 z wykorzystaniem gry Schubitrix.

Poznajemy magiczny świat książek

1. W ostatnim tygodniu klasa „0” wybrała się na wycieczkę bo Biblioteki Publicznej nr 6. Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z kącikiem książek dziecięcych oraz zachęciła do założenia karty biblioteczne

Lubimy liczyć...

Nasi najmłodsi lubią matematykę! Klasa „0” uczyła się matematyki z kartami Grabowskiego. Tym razem graliśmy w "liska matematycznego" doskonaląc umiejętności liczenia.

Uczymy się metodą glottodydaktyczną

Najmłodsi (klasa zero) dzięki metodzie „glotto” robią szybkie postępy w czytaniu – radzą sobie znakomicie!

Strona: 12