Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Eksperymenty chemiczne

Nasi najmłodsi uczestniczyli w warsztatach chemicznych i bardzo im się podobało!

Sportowe sukcesy Artura

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki powołał naszego ucznia Artura Arenta w skład Kadry Wojewódzkiej Młodzika. Od długiego czasu podziwiamy osiągnięcia Artura i jego hart ducha. Pływanie to jego hobby - dlatego codzienne wstawanie o piątej rano i wizyta na basenie przed szkołą to - jak twierdzi - "nic takiego". I z nauką radzi sobie również doskonale... Gratulujemy serdecznie!

Poznajemy magiczny świat książek

1. W ostatnim tygodniu klasa „0” wybrała się na wycieczkę bo Biblioteki Publicznej nr 6. Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z kącikiem książek dziecięcych oraz zachęciła do założenia karty biblioteczne

Sukcesy w olimpiadzie

Wręczono dyplomy uczestnikom ogólnopolskiej olimpiady edukacji wczesnoszkolnej- zimowej sesji „Olimpuska”. Laureatami konkursu z klasy pierwszej zostali: Nel Stevens, Aleksander Durkacz, Janina Krzesińska, Juliusz Stawicki, Mateusz Cuper,

Lubimy liczyć...

Nasi najmłodsi lubią matematykę! Klasa „0” uczyła się matematyki z kartami Grabowskiego. Tym razem graliśmy w "liska matematycznego" doskonaląc umiejętności liczenia.

Szkolne talenty recytatorskie

1. W Światowy Dzień Poezji, 21 marca, odbyła się coroczna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, pod opieką Pani Weroniki Kozery-Huszczo. Uczniowie klasy 4A i B przyg