Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Szkolne talenty recytatorskie

1. W Światowy Dzień Poezji, 21 marca, odbyła się coroczna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, pod opieką Pani Weroniki Kozery-Huszczo. Uczniowie klasy 4A i B przyg

Pomogliśmy chorym dzieciom

1. Nasza akcja charytatywna na rzecz hospicjum Fundacji Gajusz zakończyła się dużym sukcesem. Dzięki otwartym sercom całej społeczności szkolnej udało się zebrać pokaźną sumę pieniędzy, która została uro

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14 marca

W środę 14 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szkoły oraz zajęć prowadzonych w wybranych klasach. Poniżej w pliku zamieszczamy harmonogram planowanych w tym dniu lekcji oraz zajęć świetlicowych. w klasach 0-II

Łyżwy hitem...

Wypad na łyżwy z całą grupą uczniów z klasy piątej wraz z p. Weroniką okazał się wspaniałym pomysłem - i koniecznie do powtórzenia!

Uczymy się metodą glottodydaktyczną

Najmłodsi (klasa zero) dzięki metodzie „glotto” robią szybkie postępy w czytaniu – radzą sobie znakomicie!