Szkoła podstawowa
Wizyta w bibliotece miejskiej

"Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni." - chińskie przysłowie. Przekonali się o tym nasi uczniowie z klas 0 i 1 podczas swojej pierwszej

Ogłoszenie wyników konkursów Euromedyk oraz Euromatematuś

Uczestników finalnego etapu konkursu "EUROMEDYK" i "EUROMATEMATUŚ" serdecznie zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, które odbędzie się dnia 21.04.2017 o godz. 15.00, w auli Szkoly Europejskiej w Łodzi.

Wiosna w klasie 0

A w klasie "0" witamy już powoli wiosnę! Przy pomocy Pani Julity, nasz parapet zamienia się w piękny ogród! Pracy było co nie miara, ale było warto...już możemy cieszyć oczy kiełkującymi frezjami. A poza tym... dzieci z Panią Julitą przygotowują teatrzyk Kamishibai.

Młodzi wynalazcy

Utwory Stanisława Lema zainspirowały uczniów klas 3 a i b, którzy zaprezentowali w szkolnej bibliotece swoje wynalazki. Na lekcjach języka polskiego z p.Weronikąćwiczono

Koło gier planszowych

Na świetlicowym kole uczniowie ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość grając w gry planszowe i karciane, ale także sprawność fizyczną, gimnastykując się przy grze "Twister". Jest to koło otwarte, w którym mogą brać udział nie tylko zapisani uczniowie; zaproszeni są wszyscy, którzy chcą spędzić z nami czas w milej atmosferze współzawodnictwa. Uczniowie mogą również przynieść własne gry, które urozmaicają świetlicowe potyczki.

Dni Otwarte: 23 lutego (czwartek)

W czwartek23 lutego zapraszamy na otwarte

DNI OTWARTE 22 lutego (środa)- HARMONOGRAM

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.

Krótko o szkole

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa jest szkołą o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim. Powstała w 2006 r. przy Szkole Europejskiej w Łodzi, prowadzącej dwujęzyczne gimnazjum i liceum z maturą międzynarodową. W klasie drugiej uczniowie rozpoczynają naukę drugiego języka obcego - hiszpańskiego, a w klasie piątej - języka niemieckiego lub francuskiego. Dzieci mają możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych oraz wielu praktycznych umi

Premiera książki Szymona

Szymon Radzimierski, uczeń V klasy ASP, uwielbia podróżować :) Teraz postanowił podzielić się swoimi wrażeniami z wojaży i napisał… książkę! Wkrótce trafi ona do księgarni w całym kraju. Zniecierpliwieni lektury już teraz mogą składać zamówienia na stronie empik.com – szukajcie pozycji „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo”