Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Geometria - to nic trudnego

Klasa „0” pracowicie tworzyła kompozycje z figur geometrycznych na geoplanach.

W poszukiwaniu wiosny

Uczniowie klasy piątej wraz z wychowawczynią zwiedzali łódzki Ogród Botaniczny pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny". Oczywiście wiosna została odnaleziona, jak widać na fotografiach:)

Podglądamy owady...

"Podglądanie" owadów żyjących w szkolnym ogrodzie - w ramach koła świetlicowego koła przyrodniczego Świetlik - okazało się świetną zabawą.

Konkurs recytatorski z udziałem najmłodszych

W klasach 0-3 ASP odbył się Konkurs Recytatorski. Dzieci zaprezentowały własne interpretacje znanych wierszy. Jury przyznało pierwsze miejsce Nataszy Kolasińskiej z klasy 2A, drugie miejsce -

Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas pierwszej i drugiej wzięli udział w sprzątaniu pobliskiego parku i placu zabaw.

Potrafimy zrobić deser

Nasi najmłodsi poznali przepis na galaretkę owocową. Uczniowie mieli za zadanie uważnie przeczytać instrukcję przygotowania pysznego deseru i pokroić owoce.

Greccy bogowie w klasie piątej

W ramach lekcji języka polskiego uczniowie wcielili się w mitologicznych bogów greckich. Oprócz ciekawych strojów dzieci przedstawiały postacie bogów prezentując swoje zdolności krasomówcze.

Cylinder matematyczny w klasie "0"

Dodawaliśmy i odejmowaliśmy z użyciem "Magicznego cylindra matematycznego” !