Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Dni Otwarte: 23 lutego (czwartek)

W czwartek23 lutego zapraszamy na otwarte

DNI OTWARTE 22 lutego (środa)- HARMONOGRAM

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,

Konkurs EUROMATEMATUŚ - wyniki II etapu

Lista uczniów zakwalifikowanych do III etapu:

Wyniki świątecznej aukcji charytatywnej

Z dumą informujemy, że w wyniku tegorocznej aukcji charytatywnej udało nam się zebrać sumę 6.397,75 zł !!!. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przybyli na nasz koncert wigilijny i otworzyli szeroko swoje serca, biorąc udział w aukcji z przeznaczeniem dla chorych dzieci Hospicjum Fundacji Gajusz. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przygotowali mnóstwo wspaniałych gadżetów świątecznych na tę okazję, łącznie z pysznymi wypiekami, które następnie sprzedawali i skrupulatnie zapisywali każdą otrzymaną sumę. Dziękujemy! s

Obóz narciarski - pierwszy dzień

Oto pierwsze chwile na Białej Szkole w Murzasichle. Uczymy się jeździć na nartach, jesteśmy bardzo samodzielni i w ogóle nie pamiętamy o mamie!!! Następne zdjęcia wkrótce...