Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Wykaz osiągnięć uczniów

Poniżej lista uzupełniająca osiągnięć uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2016/17

Święto Ziemniaka

Czy wiecie że ziemniak ma swoje święto w kalendarzu? Przekonali się o tym uczniowie klasy I, którzy postanowili uczcić ten dzień, przygotowując przepyszną sałatkę ziemniaczaną. Paniętając o zasadach bezpieczeństwa, kroili ziemniaki, ogórki i pietruszkę. Było bardzo zdrowo i przede wszystkim smacznie!

W klasie 0 coraz ciekawiej...

Nasi najmłodsi pod opieką pani Julity rozpoczynają przygodę ze szkołą. Jesteśmy mocno zaciekawieni matą matematyczną; poznajemy również zmiany w budowie ciała i w samodzielności od urodzenia do chwili obecnej. Wspólnie układamy "cykl życia" człowieka, opisując i układając ilustracje. Na podstawie zgromadzonych zdjęć i inform

Powitaliśmy nowy rok szkolny

W pierwszy dzień szkoły witaliśmy się wszyscy z ogromną radością... Wakacje, wiadomo, były wspaniałe - jednak stęskniliśmy się za sobą i za atmosferą szkolną - przecież tyle ciekawych rzeczy dzieje się na lekcjach! Początek uroczystości był dla wszystkich niespodzianką, bo panie nauczycielki wcieliły się w role uczniów i było wesoło.... Szczególnie ciepło zostali powitani uczniowie z klasy zero oraz klasy pierwszej, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Bardzo dzielnie nam się wszyscy przedstawili i było widać, że całkiem im się u nas spodobało! Mamy nadzieję na super rok szkolny i życzymy wszystkim ciekawych

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

"Lato, lato, lato czeka!" - z piosenka na ustach witali wakacje uczniowie ASP. Powodów do radości było wiele. Miniony rok szkolny obfitował w sukcesy naukowe, sportowe i pozaszkolne, czego wynikiem były liczne nagrody odbierane z rąk pani dyrektor Urszuli Moryc i wychowawców. W znakomity nastrój wprawiły wszystkich zarówno teatralne opowieści o wakacjach oraz wspólne przywołanie lata z uczniami klas 0-2, jak i muzyczno-taneczne popisy uczniów klas 3-6. Do zobaczenia we wrześniu!

Rodzinny Dzień Sportu

Czwartkowe przedpołudnie 8 czerwca upłynęło pod znakiem sportu. Gimnastyczne akrobacje, wyścigi sprawnościowe i zabawne konkurencje rodzinne wprawiły wszystkich w znakomity nastrój, który harmonizował z piękną słoneczną pogodą. Całości dopełniły pyszne, witaminowe przekąski oraz medalowa dekoracja zwycięzców. Do zobaczenia za rok!