Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Poznajemy artystów malarzy

Podczas szkolnego apelu zostały rozdane dyplomy i upominki za udział w konkursie plastycznym "Mój Artysta" zorganizowanego przez Panią Barbarę Szczęsną-Dyńską . Uczniowie mieli za zadanie stworzyć portret ulubionego

Na słodko...

Klasy 0-2 uczestniczyły w warsztatach w Manufakturze Czekolady Chocolate Story. Dzieci poznały proces powstawania popularnej tabliczki, mogły spróbować jak smakuje ziarno kakao i napić się gorącej czekolady.

Lubimy matematykę

Nasi "zerówkowicze" doskonalili umiejętności dodawania i odejmowania w zakresie 20 z wykorzystaniem gry Schubitrix.

Sara Aziz zwycięzczynią Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

W II edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Dziś uczeń - jutro programista" wzięły udział 2 uczennice klasy 4 naszej szkoły - Sara Aziz i Zuza Kownacka, Bardzo miło nam poinformować, że projekt Sary zajął 1. miejsce! Konkurs polegał na napisaniu interaktywnego programu w języku SCRATCH przedstawiającego prawidłowe zachowanie w sieci internet oraz zagrożenia z tego wynikające. W dniu 9 maja, w siedzibie organizatora konkursu odbyła się gala wręczenia nagród. Sara w przebojowym stylu zaprezentowała swój projekt, zdobywając - oprócz głównej nagrody - także sympatię zgromadzonej publiczności. Gratulujemy uczennicom i opiekunowi: p. A

Melissa Gresner finalistką!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Melissa otrzymała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulacje!

Eksperymenty chemiczne

Nasi najmłodsi uczestniczyli w warsztatach chemicznych i bardzo im się podobało!