Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Wyniki świątecznej aukcji charytatywnej

Z dumą informujemy, że w wyniku tegorocznej aukcji charytatywnej udało nam się zebrać sumę 6.397,75 zł !!!. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przybyli na nasz koncert wigilijny i otworzyli szeroko swoje serca, biorąc udział w aukcji z przeznaczeniem dla chorych dzieci Hospicjum Fundacji Gajusz. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przygotowali mnóstwo wspaniałych gadżetów świątecznych na tę okazję, łącznie z pysznymi wypiekami, które następnie sprzedawali i skrupulatnie zapisywali każdą otrzymaną sumę. Dziękujemy! s

Obóz narciarski - pierwszy dzień

Oto pierwsze chwile na Białej Szkole w Murzasichle. Uczymy się jeździć na nartach, jesteśmy bardzo samodzielni i w ogóle nie pamiętamy o mamie!!! Następne zdjęcia wkrótce...

Ferie ze Szkołą Europejską

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, 16-20 stycznia 2017, p odczas tegorocznych zajęć w świetlicy

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017 r. w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej

UWAGA: 22 lutego 2017 r. (w środę) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi w godzinach 8.30 – 16.00 . Tego dnia możliwe jest uczestniczenie razem z dzieckiem (w roli obserwatora) w zajęciach lekcyjnych (m.in. językowych lub gimnastyki sportowej) oraz świetlicowych (koła zainteresowań w szerokim wyborze) na różnych poziomach klas. Zapraszamy również do zwiedzania szkoły, m.in. pracowni komputerowych, biblioteki - oraz do rozmów z uczniami naszej szkoły. Dokładny harmonogram poszczególnych zajęć zostanie podany tuż po feriach zimowych.

Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

W Nowym Roku 2017 życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, słonecznego samopoczucia nawet w pochmurne dni, a także - konsekwencji w realizacji planów! HAPPY NEW YEAR 2017!!!

Światowy Dzień Misia

25 listopada wszystkie dzieci przyniosły na zajęcia świetlicowe swoje pluszaki, aby świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia!

Klasa piąta eksperymentuje!

"Czy chcielibyście ugryźć Coca-Colę? Nam to się udało... Wystarczy proste doświadczenie i zamiast napoju mamy galaretkę! Spójrzcie sami, czego dokonali uczniowie klasy piatej: