Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Pamiętamy o zwierzętach

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od dyrektora Schroniska dla Zwierząt w Łodzi, za przeprowadzoną przez klasę drugą (pod opieką p. Weroniki Kisiel) zbiórkę najpotrzebniejszych produktów dla zwierząt. Gratulujemy uczniom i wychowawczyni inicjatywy i sprawnie przeprowadzonej akcji, a wszystkim darczyńcom dziękujemy za serce okazane czworonogom w tak trudnym dla nich czasie, jakim jest zima.

Papugarnia hitem

Wyjątkowych wrażeń dostarczyła uczniom klasy szóstej wycieczka do łódzkiej palmiarni, gdzie pani przewodnik wyczerpująco opowiadała o poszczególnych egzotycznych roślinach, pokazywała ich owoce i zachęcała do hodowli niektórych drzew i krzewów w domach. Hitem wycieczki okazała się niezapomniana godzin

Smaczne pierniczki w wykonaniu klasy zero

Nasi najmłodsi samodzielnie zrobili i ozdobili świąteczne pierniczki. Najpierw trzeba było zagnieść i wyrobić ciasto piernikowe! Część upieczonych ciastek została szybko zjedzona :), jednak najładniejsze będą wystawione na sprzedaż na kiermaszu świątecznym.

Sukces Poli i Michała

Nadszedł nowy miesiąc, więc w klasie pierwszej to czas wyboru kolejnego Dżentelmena i następnej Damy. W listopadzie kulturalnym zachowaniem wyróżnili się: Pola Nowak (po raz kolejny) i Michał Zimny. Gratulujemy!

Wizyta św. Mikolaja

Okazało się, że św. Mikolaj istnieje... Śpieszył się, jak zwykle, ale zdążył odwiedzić wszystkich uczniów :).

Gimnazjaliści dla maluszków

Uczniowie drugiej klasy gimnazjum zorganizowali andrzejkowe wróżby dla uczniów z klas 0-III.. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku przez dziurkę od klucza...

Ogólnopolska akcja wymiany pocztówek

Uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli dziś udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem "Szkolna wymiana pocztówek". Własnoręcznie napisane i ozdobione kartki z pozdrowieniami z Łodzi wyruszyły w podróż do innych szkół - z całej Polski! Z niecierpliwością czekamy na przybycie pocztówek do nas!