Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Ferie ze Szkołą Europejską

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, 16-20 stycznia 2017, p odczas tegorocznych zajęć w świetlicy

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017 r. w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej

UWAGA: 22 lutego 2017 r. (w środę) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi w godzinach 8.30 – 16.00 . Tego dnia możliwe jest uczestniczenie razem z dzieckiem (w roli obserwatora) w zajęciach lekcyjnych (m.in. językowych lub gimnastyki sportowej) oraz świetlicowych (koła zainteresowań w szerokim wyborze) na różnych poziomach klas. Zapraszamy również do zwiedzania szkoły, m.in. pracowni komputerowych, biblioteki - oraz do rozmów z uczniami naszej szkoły. Dokładny harmonogram poszczególnych zajęć zostanie podany tuż po feriach zimowych.

Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

W Nowym Roku 2017 życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, słonecznego samopoczucia nawet w pochmurne dni, a także - konsekwencji w realizacji planów! HAPPY NEW YEAR 2017!!!

Światowy Dzień Misia

25 listopada wszystkie dzieci przyniosły na zajęcia świetlicowe swoje pluszaki, aby świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia!

Klasa piąta eksperymentuje!

"Czy chcielibyście ugryźć Coca-Colę? Nam to się udało... Wystarczy proste doświadczenie i zamiast napoju mamy galaretkę! Spójrzcie sami, czego dokonali uczniowie klasy piatej:

Konkurs szopek - arcydzieło Julki

1 grudnia 2016 r. u stóp pomnika Adama Mickiewicza na Rynku Głównym w Krakowie z samego rana pojawią się uczestnicy 74. edycji Konkursu Szopek Krakowskich - by zaprezentować swoje arcydzieła. Wśród nich już po raz d

Pierwszaki w bibliotece

18 listopada odbyło się pasowanie naszych pierwszaków na prawdziwego czytelnika. Tradycyjnie już uczniowie z 1 klasy gimnazjum przygotowali dla młodszych kolegów przedstawienie o tematyce czytelniczej. Karolina Lechowicz, Angelika Gawlik i Bartek Kędzierski wcielili się w znane dzieciom postaci z bajek: Czerwonego Kapturka, Kopciuszka i Kota w butach. Pokazali, jak ważne w życiu każdego człowieka są książki. Po przedstawieniu dzieci złożyły przysięgę czytelnika, zapoznały się z księgozbiorem biblioteki ASP oraz z zasadami wypożyczania książek. A na koniec - po uroczysty