Szkoła podstawowa

Nasi uczniowie w Konkursie

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Młodzi przyrodnicy zmagali się z niełatwymi zadaniami. Wyróżnienia zdobyło sześcioro uczestników z naszej szkoły: Julia Radzińska (kl. 4), Masza Kapłoniak (kl. 6), Stanisław Perz (kl.4), Julia Ślifirska (kl. 6), Olaf Gdakowicz (kl. 3) i Jakub Bilski (kl. 3). Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła podstawowa
Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,

Konkurs EUROMATEMATUŚ - wyniki II etapu

Lista uczniów zakwalifikowanych do III etapu:

Wyniki świątecznej aukcji charytatywnej

Z dumą informujemy, że w wyniku tegorocznej aukcji charytatywnej udało nam się zebrać sumę 6.397,75 zł !!!. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przybyli na nasz koncert wigilijny i otworzyli szeroko swoje serca, biorąc udział w aukcji z przeznaczeniem dla chorych dzieci Hospicjum Fundacji Gajusz. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przygotowali mnóstwo wspaniałych gadżetów świątecznych na tę okazję, łącznie z pysznymi wypiekami, które następnie sprzedawali i skrupulatnie zapisywali każdą otrzymaną sumę. Dziękujemy! s

Obóz narciarski - pierwszy dzień

Oto pierwsze chwile na Białej Szkole w Murzasichle. Uczymy się jeździć na nartach, jesteśmy bardzo samodzielni i w ogóle nie pamiętamy o mamie!!! Następne zdjęcia wkrótce...

Ferie ze Szkołą Europejską

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, 16-20 stycznia 2017, p odczas tegorocznych zajęć w świetlicy

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017 r. w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej

UWAGA: 22 lutego 2017 r. (w środę) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi w godzinach 8.30 – 16.00 . Tego dnia możliwe jest uczestniczenie razem z dzieckiem (w roli obserwatora) w zajęciach lekcyjnych (m.in. językowych lub gimnastyki sportowej) oraz świetlicowych (koła zainteresowań w szerokim wyborze) na różnych poziomach klas. Zapraszamy również do zwiedzania szkoły, m.in. pracowni komputerowych, biblioteki - oraz do rozmów z uczniami naszej szkoły. Dokładny harmonogram poszczególnych zajęć zostanie podany tuż po feriach zimowych.