Liceum
Informacje dla kandydatów do liceum w roku szkolnym 2017/18

Szkoła otwiera nabór uczniów do pierwszej klasy liceum w roku szkolnym 2017/18. Podania o przyjęcie do szkoły wraz z wypełnionym kwestionariuszem (pobranym ze strony internetowej) należy składać w sekretariacie osobiście lub mailowo na adres: sekretariat@szkolaeuropejska.pl.

Zarys programu (rok szkolny 2017-18)

LICEUM Z MATURĄ DWUJĘZYCZNĄ Program liceum, zgodnie z dwujęzycznym profilem Szkoły Europejskiej w Łodzi*, bazuje na metod

Spotkanie w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2016/17

23 marca (środa) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat szczegółów dotyczących realizacji programu CLIL dwujęzycznego gimnazjum oraz dwujęzycznego liceum z Maturą Międzynarodową International Baccalaureate . Na spotkaniu opowiemy, jak uczniowie są przygotowywani, aby z sukcesem przystąpić do prestiżowej międzynarodowej matury zdawanej w języku angielskim. Osoby planujące udział w spotkaniu prosimy o wcześniejszą zapowiedź swojego przybycia drogą telefoniczną (42 682 12 10) lub mailową (sekretariat@szkolaeuropejska.pl).

Program Liceum Szkoły Europejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem naszego liceum, do pobrania w pliku poniżej. Pierwsza faza rekrutacji na rok szkolny 2016/17 potrwa do końca maja 2016 r.

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW NA ROK SZKOLNY 2016/17

Prezentujemy najważniejsze informacje dla wszystkich osób zainteresowanych programem liceum oraz Matury Międzynarodowej International Bacccalaureate w roku szkolnym 2016/17 realizowanym w Szkole Europejskiej. Ważne informacje: płatności, egzaminy

Theory of Knowledge (moduł programowy)

Fascynujący przedmiot: TEORIA WIEDZY - czym jest jeden z ważnych modułów programu IB? (czytaj wiecej...)

Theory of Knowledge - komentarze

Komentarze uczniów po kilku miesiącach zajęć modułu THEORY OF KNOWLEDGE: (czytaj wiecej...)

Język polski w programie IB

Język polski to jedyny przedmiot w programie Matury Międzynarodowej, który nie jest wykładany po angielsku. „Polish A1” w niczym jednak nie przypomina zwyczajnych lekcji polskiego!

Język polski w programie IB

Język polski to jedyny przedmiot w progr

Informacje dla kandydatów do liceum w roku szkolnym 2017/18

To już studenci