Program - informacja na rok szkolny 2017/2018

Drodzy Państwo, poniżej zamieszczamy krótką informację o programie poszczególnych etapów edukacyjnych w roku szkolnym 2016/17. Nasza szkoła stara się zapewnić uczniom jak najlepszą opiekę i bezpieczeństwo, atrakcyjny, znacznie poszerzony program edukacyjny oraz przyjazną, wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

Założenia programowe (metoda CLIL)

Szkoła realizuje program edukacji dwujęzycznej - w języku polskim i angielskim - w oparciu o podstawy programowe nauczania zintegrowanego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz o treści międzynarodowego programu 'Primary Years Programme'/ IBO/ Program nauczania dwujęzycznego opracowany przez Szkołę Europejską - z językiem angielskim jako drugim językiem wykładowym na większości przedmiotów ogólnych- jest dla ucznia szansą uzyskania ponadstandardowych umiejętności, które mogą znacząco wpłynąć na kształt jego przyszłej kariery edukacyjnej i zawodowej. Czas nauki w szkole podstawowej to niep

PROGRAMY AUTORSKIE

Nauka czytania, pisania oraz umiejętności matematycznych oparta jest na programach autorskich, które są inspiracją dla dzieci i przynoszą wymierne efekty. Poniżej krótki opis stosowanych metod: „Szkolna i pozaszkolna kariera dziecka w najwyższym stopniu zale

ABOUT THE PROGRAMME

Primary and secondary education for foreign students at the European School of Lodz. International classes: we offer general education based on both the Polish national curriculum and the International Baccalaureate curriculum for English speaking students.

Melissa Gresner finalistką!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Melissa otrzymała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulacje!

Łyżwy hitem...

Wypad na łyżwy z całą grupą uczniów z klasy piątej wraz z p. Weroniką okazał się wspaniałym pomysłem - i koniecznie do powtórzenia!