Program

Zajęcia świetlicowe (plan na rok 2016/17)


DZIEŃ

GODZ.

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

SALA

PONIEDZIAŁEK

14.20-15.05

Koło konkursowe  „Leon”

kl. 2-3

s. 14

14.20-15.05

Zabawy przy muzyce

kl. 0-1

s. 3 / aula

14.20-15.05

Malarstwo i sztuka rzeźbienia

kl. 0-3

s. 13

14.20-15.05

Hiszpańskie gry i piosenki

kl. 2-3

s. 32

14.20-15.05

Szachy – grupa początkująca

    kl. 0-1

s. 19

14.20-15.05

Przygotowanie do egzaminu FCE

    kl. 6

s. 23

15.10-15.55

SketchUp  / koło architekt.

kl. 2-3

s. 35

15:10-15:55

Szachy - grupa zaawansowana

   kl. 3-5

s.19

WTOREK

14.20-15.05

Master Chef  / kulinarne

kl. 2-3

stołówka

14.20-15.05

Logiczno-matematyczne

kl. 2-3

s. 14

14.20-15.05

Logiczno-matematyczne

kl. 0-1

s. 4

14.20-15.05

Przygotowanie do egzaminu KET

kl. 4, 6

s. 23

15.10-15.55

Master Chef / kulinarne

kl. 2-3

stołówka

15.10-15.55

Origami

kl. 2-3

s. 14

15.10-15.55

Logiczno-matematyczne

kl. 2-3

s. 13

16.00-17.00

Karate – grupa początkująca (płatne)

   kl. 0-1

aula

17.00-18.00

Karate – grupa zaawansowana (płatne)

   kl. 2-3

aula

ŚRODA

14.20-15.05

Koło plastyczne

kl. 0-1

s. 3

14.20-15.05

Koło teatralne

kl. 0-3

aula

14.20-15.05

SketchUp /koło architekt.

kl. 2-3

s. 35

14.20-15.20

Warsztaty kreatywności

kl. 0-3

s. 13

15.10-15.55

Hiszpańskie słówka

kl. 2-3

s. 17

15.10-15.55

Warsztaty kreatywności

kl. 0-3

s. 13

15.10-15.55

Koło podróżnicze

kl. 0-3

s. 14

15.10-15.55

Warsztaty ceramiczne (płatne)

kl. 0-3

s. 33

15.30-16.15

SketchUp / koło architekt

kl. 4-6

s. 35

CZWARTEK

14.20-15.05

Koło konkursowe  „Leon”

kl. 2-3

s. 14

14.20-15.05

Koło konkursowe „Świetlik”/przyrodn.

kl. 2-3

s. 34

14.20-15.05

English Songs

kl. 0-1

s. 13

15.10-15.55

Koło konkursowe„Świetlik”/przyrodn. 

kl. 0-1

s. 13

15.10-15.55

Malarstwo i sztuka rzeźbienia

kl. 2-3

s. 34

15.15-16.15

Karate – grupa początkująca (płatne)

   kl. 0-1

aula

15.10-15.55

Karate – grupa zaawansowana (płatne)

   kl. 2-3

aula

PIĄTEK

14:20-15:05

Gry planszowe

kl. 0-3

s. 4

14:20-15:05

Master Chef Art /kulin.

kl. 2-3

stołówka

14:20-15:05

Koło kulinarne

kl. 0-1

stołówka

14:20-15:05

Szachy - grupa zaawansowana

    kl. 2-4

s. 19

15:10-15:55

Gry planszowe

kl. 0-3

s. 3

15:10-15:55

Koło plastyczne

kl. 2-3

s. 4

15.40-

Koło teatralne

kl. 3 ASP- 3SE

aula

14.20-15.55

Odyseja Umysłu / warszt. kreatywne

kl. 0-3

s. 23


Tagi: program
Program
Program - informacja na rok szkolny 2017/2018

Drodzy Państwo, poniżej zamieszczamy krótką informację o programie poszczególnych etapów edukacyjnych w roku szkolnym 2016/17. Nasza szkoła stara się zapewnić uczniom jak najlepszą opiekę i bezpieczeństwo, atrakcyjny, znacznie poszerzony program edukacyjny oraz przyjazną, wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

(więcej)
Założenia programowe (metoda CLIL)

Szkoła realizuje program edukacji dwujęzycznej - w języku polskim i angielskim - w oparciu o podstawy programowe nauczania zintegrowanego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz o treści międzynarodowego programu 'Primary Years Programme'/ IBO/ Program nauczania dwujęzycznego opracowany przez Szkołę Europejską - z językiem angielskim jako drugim językiem wykładowym na większości przedmiotów ogólnych- jest dla ucznia szansą uzyskania ponadstandardowych umiejętności, które mogą znacząco wpłynąć na kształt jego przyszłej kariery edukacyjnej i zawodowej. Czas nauki w szkole podstawowej to niep

(więcej)
PROGRAMY AUTORSKIE

Nauka czytania, pisania oraz umiejętności matematycznych oparta jest na programach autorskich, które są inspiracją dla dzieci i przynoszą wymierne efekty. Poniżej krótki opis stosowanych metod: „Szkolna i pozaszkolna kariera dziecka w najwyższym stopniu zale

(więcej)
ABOUT THE PROGRAMME

Primary and secondary education for foreign students at the European School of Lodz. International classes: we offer general education based on both the Polish national curriculum and the International Baccalaureate curriculum for English speaking students.

(więcej)

Newsletter: go

Partnerzy