Koło gier planszowych

Na świetlicowym kole uczniowie ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość grając w gry planszowe i karciane, ale także sprawność fizyczną, gimnastykując się przy grze "Twister". Jest to koło otwarte, w którym mogą brać udział nie tylko zapisani uczniowie; zaproszeni są wszyscy, którzy chcą spędzić z nami czas w milej atmosferze współzawodnictwa. Uczniowie mogą również przynieść własne gry, które urozmaicają świetlicowe potyczki.

Klasa piąta eksperymentuje!

"Czy chcielibyście ugryźć Coca-Colę? Nam to się udało... Wystarczy proste doświadczenie i zamiast napoju mamy galaretkę! Spójrzcie sami, czego dokonali uczniowie klasy piatej:

Klasa 2a uczestniczy w programie Mistrzowie Kodowania

Na zajęciach informatyki uczniowie poznają tajniki programu Scratch, ucząc się podstaw programowania. Dodatkowo na zajęciach plastyki magicznie wyczarowaliśmy jesienną dekorację sali, w której obecnie wszyscy lubią przebywać!

Oj, działo się.... !

Dziś w klasie pierwszej na zajęciach ... "Sensoplastyki ® ", prowadzonych przez p. Julitę (trener 1st.) mieliśmy okazję dotknąć, powąchać oraz posmakować wiele przypraw, ziół, owoców i warzyw. Na naszym stole znalazły się m.in.: goździki, korzeń imbiru i kurkumy, cynamon, oregano, bazylia, melisa, mielona papryka, ziarna kawy, orzechy laskowe i włoskie, gwiazdki anyżu, ziarna grochu, kolendra, mielony pieprz i papryczka chili, pomidory, papryka, cebula, dynia, biała gorczyca czy ziarna ciecierzycy, ufff.... &

Jeżyki w jesiennym lesie

Na jednej z ostatnich lekcji rozmawialiśmy o jeżach i innych zwierzątkach w jesiennym lesie. Oto ilustracje wykonane przez naszych klasowych artystów:

Plan zajęć świetlicowych dla klas 0-3 w roku 2016/17

Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.15. To miejsce niezwykłe... To tutaj mamy czas na relaks, zabawę, zawody, konkursy i inne przyjemności - po dniu ciężkiej pracy... W programie - oprócz regularnych kół zainteresowań - liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!

Klasa 1a - p. Paulina Domagalska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie ukończyła pedagogikę o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, edukację przez sztukę, a także animację społeczno- kulturalną. Pracę z dziećmi rozpoczęła w ZHP, prowadząc 22 Łódzką Drużynę Harcerek, gdzie odkryła pasję do pracy z dziećmi. Do tej pory pracowała w Akademii Twórczego Rozwoju, prowadząc warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży. Następnym krokiem na jej drodze zawodowej było Dwujęzyczne Przedszkole Kids&Co, jednak zawsze marzyła o pracy w szkole i tak oto znalazła się w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej. W swoich działaniach edukacyjnych korzysta z wszelakich form sztuki, prze

Strona: 123456

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!

Krótko o szkole

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa jest szkołą o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim. Powstała w 2006 r. przy Szkole Europejskiej w Łodzi, prowadzącej dwujęzyczne gimnazjum i liceum z maturą międzynarodową. W klasie drugiej uczniowie rozpoczynają naukę drugiego języka obcego - hiszpańskiego, a w klasie piątej - języka niemieckiego lub francuskiego. Dzieci mają możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych oraz wielu praktycznych umi