Uczymy się metodą glottodydaktyczną

Najmłodsi (klasa zero) dzięki metodzie „glotto” robią szybkie postępy w czytaniu – radzą sobie znakomicie!

Bawimy się ortografią

Bardzo lubimy pracować w grupach. Gra w czółko, dobble, praca z klockami logo, ćwiczenia aktywizujące… Nauka ortografii może być całkiem przyjemna.:)

"Mila" z wizytą w szkole

Hania Ślifirska z klasy drugiej przygotowała ciekawe zajęcia o kotkach i przyprowadziła swoją pupilkę do klasy. "Mila" wspierała swoją małą Panią w pełnieniu roli nauczyciela. Dzieci poznały zwyczaje tych przemiłych zwierząt i związane z nimi obowiązki .

Pojedynki szachowe

Na grę w szachy nigdy nie jest za wcześnie. "Pierwszaki" ćwiczą logiczne myślenie, rywalizując co tydzień w pojedynkach szachowych pod czujnym okiem p. Agnieszki Świercz, w ramach edukacji matematycznej.

Maja prowadzi lekcję

W ramach projektu „Uczeń- nauczycielem” Maja Kufel, uczennica klasy drugiej, przeprowadziła lekcję o rodzajach oraz właściwościach herbat. Dzieci miały okazję stworzyć własne kompozycje i smakować pysznych naparów.

Nowości w bibliotece

Drodzy uczniowie, św. Mikołaj uważnie przeczytał Wasz list i spełnił czytelnicze życzenia. Już od dziś możecie wypożyczać z naszej biblioteki książki, o które prosiliście. Jest też kilka innych ciekawych nowości. Zapraszamy!

Strona: 12345678910

I Festiwal Piosenki Międzynarodowej

W naszej szkole odbyła się inauguracja I Festiwalu Piosenki Międzynarodowej, z inicjatywy nauczycielki jęz. niemieckiego, Pani Agnieszki Świcy. Uczestnicy przedstawili ciekawe interpretacje znanych utworów mu

Krótko o szkole