Wyniki świątecznej aukcji charytatywnej

Z dumą informujemy, że w wyniku tegorocznej aukcji charytatywnej udało nam się zebrać sumę 6.397,75 zł !!!. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przybyli na nasz koncert wigilijny i otworzyli szeroko swoje serca, biorąc udział w aukcji z przeznaczeniem dla chorych dzieci Hospicjum Fundacji Gajusz. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przygotowali mnóstwo wspaniałych gadżetów świątecznych na tę okazję, łącznie z pysznymi wypiekami, które następnie sprzedawali i skrupulatnie zapisywali każdą otrzymaną sumę. Dziękujemy!

Eksperymenty chemiczne

Nasi najmłodsi uczestniczyli w warsztatach chemicznych i bardzo im się podobało!

Szkolne talenty recytatorskie

1. W Światowy Dzień Poezji, 21 marca, odbyła się coroczna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, pod opieką Pani Weroniki Kozery-Huszczo. Uczniowie klasy 4A i B przyg

Pomogliśmy chorym dzieciom

1. Nasza akcja charytatywna na rzecz hospicjum Fundacji Gajusz zakończyła się dużym sukcesem. Dzięki otwartym sercom całej społeczności szkolnej udało się zebrać pokaźną sumę pieniędzy, która została uro

Łyżwy hitem...

Wypad na łyżwy z całą grupą uczniów z klasy piątej wraz z p. Weroniką okazał się wspaniałym pomysłem - i koniecznie do powtórzenia!

Warsztaty dla najmłodszych

Najmłodsze klasy uczestniczyły w warsztatach pt. „Odpowiedzialny opiekun zwierząt” w Ośrodku Działań Ekologicznych „Źródła”. Dla zerówki zajęcia były częścią realizacji projektu „Bliżej pieska". Podczas tej inicjatywy dzieci dowiedziały się jak nieść pomoc potrzebującym zwierzakom, co to znaczy być odpowiedzialnym opiekunem. Powstały rysunki o cz

Pamiętamy o zwierzętach

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od dyrektora Schroniska dla Zwierząt w Łodzi, za przeprowadzoną przez klasę drugą (pod opieką p. Weroniki Kisiel) zbiórkę najpotrzebniejszych produktów dla zwierząt. Gratulujemy uczniom i wychowawczyni inicjatywy i sprawnie przeprowadzonej akcji, a wszystkim darczyńcom dziękujemy za serce okazane czworonogom w tak trudnym dla nich czasie, jakim jest zima.

Papugarnia hitem

Wyjątkowych wrażeń dostarczyła uczniom klasy szóstej wycieczka do łódzkiej palmiarni, gdzie pani przewodnik wyczerpująco opowiadała o poszczególnych egzotycznych roślinach, pokazywała ich owoce i zachęcała do hodowli niektórych drzew i krzewów w domach. Hitem wycieczki okazała się niezapomniana godzin