DZIEŃ OTWARTY dla najmłodszych: 6 KWIETNIA, czwartek

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć otwartych w klasach 0-2 dla rodziców zainteresowanych szkołą. Zapraszamy do udziału w jednej lub kilku lekcjach, rozmów z nauczycielami oraz do obejrzenia szkoły.

9.35-10.30 klasa 0 - zajęcia prowadzone metodą glottodydaktyczną "W świecie głosek i liter-glottozabawy"  (sala nr  3)
10.10-11.30 klasa 2a - zajęcia prowadzone metodą prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej "Gramy w bingo matematyczne" (sala nr 1)
11.00-12.00 klasy 0-1 - gimnastyka sportowa (Klub Sportowy Tęcza)
13.10-14.00 klasa 0 - język angielski "English is my hobby"  (sala nr 3).

Łęczyca, Tum, Kwiatkówek - jednodniowa wycieczka klas 4 i 5 ASP

Jednodniowa wycieczka klas 4 i ASP odbyła się 12.04.2017. Byliśmy w Łęczycy i Tumie oraz skansenie w Kwiatkówku. Mimo złej pogody dobre humory nas nie opuszczały. W Zamku w Łęczycy dzieci brały udział m.in. w lekcji muzealnej i poznały przeróżne wcielenia diabła Boruty oraz legendy z jego życia, wrażenie zrobiła Archikolegiata w Tumie - budowla pochodząca z XII wieku. W Kwiatkówku uczniowie próbowali poruszyć wiatrak, tak aby po zimowej przerwie przywrócić go do pracy.

Wszystkiego najlepszego!

Życzymy radosnych, wyjątkowo udanych Świąt Wielkanocnych oraz prawdziwego relaksu w wiosennej atmosferze wśród przyjaciół i najbliższy

VII SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI rozstrzygnięty!

Co to by za finał! Wysoki, wyrównany poziom uczestników i kilka znakomitych interpretacji! Uczestnicy z klas 0-2 recytowali m. in. wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej i choć dla wielu z nich był to pierwszy wys

Wizyta w bibliotece miejskiej

"Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni." - chińskie przysłowie. Przekonali się o tym nasi uczniowie z klas 0 i 1 podczas swojej pierwszej

Ogłoszenie wyników konkursów Euromedyk oraz Euromatematuś

Uczestników finalnego etapu konkursu "EUROMEDYK" i "EUROMATEMATUŚ" serdecznie zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, które odbędzie się dnia 21.04.2017 o godz. 15.00, w auli Szkoly Europejskiej w Łodzi.

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY

W Dniu Otwartych Drzwi - 22 lutego 2017 roku (środa) ,