Koncert Bożonarodzeniowy 2012

To było wydarzenie. Wystąpiły wszystkie dzieci a efekt był fantastyczny!

Mieszkańcy ZOO w Szkole?

18 października gościliśmy mieszkańców ZOO - były tak urocze, że nie mogliśmy przestać im się przyglądać. Czy wiecie, co jedzą jeże?

Projekt Hogwart

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa zamieniła się w Hogwart w Dniu Dziecka, albowiem odbył się finał dwujęzycznego projektu na kanwie serii o Harrym Potterze, do którego uczniowie, pod opieką pani profesor Weroniki Kozery-Huszczo, przygotowywali się już od kilku tygodni....

Strona: 1234

Premiera książki Szymona