Pracownie szkolne
Magiczne miejsca w sali zerówkowiczów

Klasa 'zero' razem z panią Dorotą stworzyła zaczarowane kąciki w swojej sali. Oj, można się zachwycić....

SALE SZKOLNE

Nasze sale wyposażone są w wysokiej jakości tablice interaktywne oraz sprzęt audiowizualny. Dzieci mają do dyspozycji laptopy oraz dwie sale komputerowe z najnowszym oprogramowaniem multimedialnym. Wcałej szkole funkcjonuje system monitoringu.

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna to miejsce niezwykłe... To tutaj spędzamy długie popołudnia, oczekując na przyjście rodziców... To tutaj mamy czas na relaks, zabawę zawody, konkursy i inne przyjemności po dniu ciężkiej pracy... Do wspólnej przygody zapraszają trzy fantastyczne, zawsze radosne panie : pani Magda, pani Ola i pani Małgosia. Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.00. W programie liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!

Mali projektanci

Wiele ciekawych pomysłów mieli mali projektanci tworząc propozycje ubrań z ….. papieru i gazet! Warsztaty kreatywne to okazja do popisania się wyobraźnią.

Krótko o szkole

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa jest szkołą o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim. Powstała w 2006 r. przy Szkole Europejskiej w Łodzi, prowadzącej dwujęzyczne gimnazjum i liceum z maturą międzynarodową. W klasie drugiej uczniowie rozpoczynają naukę drugiego języka obcego - hiszpańskiego, a w klasie piątej - języka niemieckiego lub francuskiego. Dzieci mają możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych oraz wielu praktycznych umi