Pracownie szkolne

SALE SZKOLNE

Nasze sale wyposażone są w wysokiej jakości tablice interaktywne  oraz sprzęt audiowizualny.  Dzieci mają do dyspozycji laptopy oraz dwie sale komputerowe z najnowszym oprogramowaniem multimedialnym. Wcałej szkole funkcjonuje system monitoringu.

Pracownie szkolne
Magiczne miejsca w sali zerówkowiczów

Klasa 'zero' razem z panią Dorotą stworzyła zaczarowane kąciki w swojej sali. Oj, można się zachwycić....

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna to miejsce niezwykłe... To tutaj spędzamy długie popołudnia, oczekując na przyjście rodziców... To tutaj mamy czas na relaks, zabawę zawody, konkursy i inne przyjemności po dniu ciężkiej pracy... Do wspólnej przygody zapraszają trzy fantastyczne, zawsze radosne panie : pani Magda, pani Ola i pani Małgosia. Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.00. W programie liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!