Sukcesy w konkursach przedmiotowych

Zaszczytny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Geografii otrzymał uczeń kl. III gimnazjum, Jakub Kleszczewski.  Jako laureat konkursu  Kuba ma gwarancję przyjęcia do wybranego przez siebie liceum w pierwszej kolejności, a na świadectwie ukończenia gimnazjum ma zapewnioną ocenę celującą z geografii. Serdeczne gratulacje!
Kolejne gratulacje dla Michaliny Ruszkiewicz, Ewy Możyszek oraz Karoliny Lechowicz, które otrzymały tytuły finalistek Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, zyskując tym samym dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Konkursy były na bardzo wysokim poziomie i wymagały wiele pracy, dlatego wszystkim naszym wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom składamy serdeczne podziękowania i wyrazy najwyższego uznania!

Melissa w II etapie konkursu wojewódzkiego

Mamy przyjemność poinformować, że uczennica klasy siódmej - Melissa Gresner - przeszła do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Do konkursu przygotowuje się pod okiem naszej polonistki - Weroniki Kozery-Huszczo. Gratulujemy!

Zwycięzcy Konkursu Rachmistrz

Matematyczny konkurs " Rachmistrz" wyłonił najlepszych uczniów na poziomie klas gimnazjalnych. Są to: kl. VII a - Angelika Kuna, Melissa Gresner kl. II a - Inga Fister, Michalina Ruszkiewicz, Angelika Gawlik kl. III a - Ewa Możyszek, Igor Zabłocki, Piotr Wosiak Serdeczne gratulacje!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017

Wyniki po raz kolejny dały naszym uczniom powód do dumy, zapewniając im wysokie miejsce w rankingu łódzkich szkół. Poniżej podajemy kolejno: średni wynik procentowy uzyskany przez naszych uczniów oraz średni wynik procentowy szkół województwa łódzkiego (wg danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej): Język polski: - średnia uczniów III klasy SE:90% - 3 miejsce w województwie - średnia w woj. łódzkim: 59% Matematyka: - średnia uczniów III klasy SE:82 % - 5 miejsce w województwie

Sukcesy uczniów gimnazjum w 2017 r.

Poniżej zamieszczamy uzupelniający wykaz sukcesów uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2016/17

Gratulacje dla laureatek!

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa Kai Kleszczewskiej z kl. IIa oraz

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w 2016 r.

Kolejny raz miło nam poinformować o bardzo dobrych wynikach egzaminu gimnazjalnego uzyskanych przez naszych uczniów. W 2016 r. z każdej z części gimnazjaliści Szkoły Europejskiej mogą się pochwalić rezultatami zdecydowanie przewyższającymi średnie wyniki w województwie i całym kraju. Poniżej zamieszczamy szczegółowe zestawienie. Język polski: - średnia uczniów III klasy gimnazjum SE: 83,2 % - średnia w woj. łódzkim: 69 % - średnia w całym kraju: 69 % Pozostałe przedmioty humanistyczne (historia, WOS): - średnia uczniów III klasy gimnazjum SE: 74,4 % - średnia w woj. łódzkim: 56 % - średnia w

Szymon mistrzem Polski

Wspaniałe informacje napłynęły do nas z… basenu. Uczeń klasy I SE Szymon Cholewiński został mistrzem Polski młodzików w piłce wodnej. Jego zespół Neptun Łódź zwyciężył w finale ogólnopolskich międzywojewódzkich mistrzostw Polski rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim. Co więcej, łódzka drużyna z Szymonem na bramce w decydującym turnieju wygrała wszystkie spotkania. O randze osiągnięcia niech świadczy fakt, że wzmiankę na ten temat na swoich łamach zamieściły wszystkie łódzkie dzienniki. Naszemu uczniowi, jak i jemu kolegom z drużyny, gratulujemy świetnego osiągnięcia i trzymamy kciuki za dalsze sportowe sukcesy!

Sukces Oliwii

Oliwia Aziz, uczennica II klasy gimnazjum Szkoły Europejskiej, została laureatką międzyszkolnego konkursu recytatorskiego „XXV Bałuckie Spotkania Recytatorów”. W imprezie udział wzięło ponad 60 uczestników z całego regionu. Autorska interpretacja wiersza „Pierwsza fotografia” Wisławy Szymborskiej zaprezentowana przez Oliwię wywarła ogromne wrażenie na publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej Bałuckiego Ośrodka Kultury. Laureatce składamy serdeczne gratulacje!

Strona: 1234