Galeria
Zielona szkoła Małe Ciche 2012

Od zwiedzania, przez wspinaczki górskie i linowe po zespołowy paintball w Bukowinie...obrazy lepiej oddadzą to niż słowa.

(więcej)
Wyjazd Integracyjny klasa I Wisła 2012

Jak co roku, by lepiej się poznać, wyjechaliśmy na obóz integracyjny. Gdyby nie góry, wspinaczki, przepiękne krajobrazy, zabawy w zespole, salwy śmiechu i pobudki o 7 rano...to nie byłoby tak wspaniale!

(więcej)
ŚWIĘTO SZKOŁY MAJ 2012

Świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystego wykonania Hymnu Szkoły Europejskiej. W programie mieliśmy dwa konkursy, degustację europejskich dań i „balonowy happening”. Pierwszy konkurs „Potrawy narodowe krajów strefy euro” polegał na przygotowaniu i zaprezentowaniu przez uczniów dań z 17 krajów. Pełna relacja TUTAJ

(więcej)

Strona: 12

Newsletter: go
ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

W pliku poniżej do pobrania:

(więcej)
Dzień Otwarty dla kandydatów do klas szóstej i siódmej

23 lutego zapraszamy na zajęcia otwarte dla kandydatów do klasy szóstej i siódmej (wg nowego systemu edukacji) Zajęcia edukacyjne klas dwujęzycznych 1-3 SE GIMNAZJUM:

(więcej)
Melissa w II etapie konkursu wojewódzkiego

Mamy przyjemność poinformować, że uczennica klasy siódmej - Melissa Gresner - przeszła do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Do konkursu przygotowuje się pod okiem naszej polonistki - Weroniki Kozery-Huszczo. Gratulujemy!

(więcej)

Partnerzy