Pracownie szkolne

W pełni wyposażone pracownie: biologiczna, chemiczna, fizyczna, językowe, humanistyczne oraz biblioteka umożliwiają prowadzenie ciekawych zajęć. Uczniowie podczas lekcji korzystają z wysokiej jakości tablic interaktywnych, rzutników, sprzętu audio-video. Sieć Wi-Fi pozwala prowadzić lekcje online z dostępem do internetu przez tablice multimedialne. W dwóch salach komputerowych z najnowszym oprogramowaniem multimedialnym, z dostępem do internetu, odbywają się lekcje z przedmiotów ścisłych, przyrodniczych, języków obcych i innych.

Lekcja geografii... w Hiszpanii -publikacja artykułu

Czym różnią się zajęcia geografii i przyrody w Hiszpanii od tych prowadzonych w Polsce? Obserwacje na ten temat zawarła w swoim artykule,

O nas

Zapraszamy do regularnego korzystania z bogato wyposażonej biblioteki szkolnej, gdzie znajdziecie wiele cennych publikacji, najnowsze czasopisma popularno-naukowe i publicystyczne, dzieła znanych pisarzy w oryginale a także mnóstwo pomocy naukowych w formie atlasów czy encyklopedii (np Britannica)... Godziny otwarcia: poniedziałek – czwartek 7:30 – 20:00 piątek 7:3