Savoir-vivre u najmłodszych

"Bon czy ton" autora Grzegorza Kasdepke to pierwsza omówiona lektura w klasie pierwszej. Dzięki niej uczniowie poznali podstawowe zasady savoir- vivre'u. W związku z tym tematem p. Agnieszka Świercz, wychowawczyni klasy, ogłosiła klasowy konkurs na Damę i Dżentelmena miesiąca. W październiku te zaszczytne tytuły otrzymali: Pola Nowak i Filip Kuliński. Gratulacje! Kolejne eliminacje już za miesiąc...

Zwycięzcy Konkursu Rachmistrz

Matematyczny konkurs " Rachmistrz" wyłonił najlepszych uczniów na poziomie klas gimnazjalnych. Są to: kl. VII a - Angelika Kuna, Melissa Gresner kl. II a - Inga Fister, Michalina Ruszkiewicz, Angelika Gawlik kl. III a - Ewa Możyszek, Igor Zabłocki, Piotr Wosiak Serdeczne gratulacje!

Wyniki konkursu RACHMISTRZ

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu matematycznego "Rachmistrz". Oto lista wyróżnionych: kl. IV a: Anna Dudziak, Anna Kaśkiewicz kl. IV b: Zuzanna Kownacka, Mikołaj Sztoch kl. V a : Lidia Broniarczyk, Antonina Nagler kl. VI a: Bartłomiej Bromblik, Wiktor Czerbniak, Bruno Wilk,

Harmonogram zajęć świetlicowych

Koła zainteresowań mają wielu sympatyków. W pliku poniżej przedstawiamy aktualny plan kół. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Kalendarium roku szkolnego 2017/18

Harmonogram najważniejszych wydarzeń i uroczystości szkolnych w bieżącycm roku szkolnym (plik do pobrania):

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 22 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym programem w środę, 22 listopada. W tym dniu będzie można obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją, a nawet wziąć udział w zajęciach - według poniższego harmonogramu

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017

Wyniki po raz kolejny dały naszym uczniom powód do dumy, zapewniając im wysokie miejsce w rankingu łódzkich szkół. Poniżej podajemy kolejno: średni wynik procentowy uzyskany przez naszych uczniów oraz średni wynik procentowy szkół województwa łódzkiego (wg danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej): Język polski: - średnia uczniów III klasy SE:90% - 3 miejsce w województwie - średnia w woj. łódzkim: 59% Matematyka: - średnia uczniów III klasy SE:82 % - 5 miejsce w województwie

Wykaz osiągnięć uczniów

Poniżej lista uzupełniająca osiągnięć uczniów szkoły podstawowej w roku szkolnym 2016/17

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 0-2 wraz z rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 w dniu 4 września o godz. 9.00 w auli naszej szkoły. Uczniowie pozostałych klas powitają uroczyście początek nauki szkolnej o godz. 11.00. Życzymy wszystkim wyjątkowo udanego roku i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach naukowych!

Język polski w programie IB

Język polski to jedyny przedmiot w progr

I... już po wakacjach!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 3-7 oraz II i III gimnazjum na uroczyste rozpoczęcie nowego roku w dniu 4 września 2017 r. w auli naszej szkoły. Życzymy sukcesów i wiele satysfakcji w zdobywaniu ciekawych informacji z różnych dziedzin wiedzy!