Melissa Gresner finalistką!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Melissa otrzymała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulacje!

Sukcesy w konkursach przedmiotowych

Zaszczytny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Geografii otrzymał uczeń kl. III gimnazjum, Kuba Kleszczewski. Jako laureat konkursu Kuba ma gwarancję przyjęcia do wybranego przez siebie liceum w pierwszej kolejności, na egzaminie gimnazjalnym jest zwolniony z części przyrodniczej, otrzymując tym samym najwyższą ilość punktów z tej części egzaminu, a na świadectwie ukończenia gimnazjum ma zapewnioną ocenę celującą z geografii. Serdeczne gratulacje! Kolejne gratulacje dla Michaliny Ruszkiewicz, Ewy Możyszek oraz Karoliny Lechowicz , które otrzymały tytuły finalistek Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,

Eksperymenty chemiczne

Nasi najmłodsi uczestniczyli w warsztatach chemicznych i bardzo im się podobało!

ALL THE BEST!

Wszystkim sympatykom naszej szkoły życzymy uśmiechniętych, pełnych relaksu, spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wiosennego nastroju aż do wakacji!

Sportowe sukcesy Artura

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki powołał naszego ucznia Artura Arenta w skład Kadry Wojewódzkiej Młodzika. Od długiego czasu podziwiamy osiągnięcia Artura i jego hart ducha. Pływanie to jego hobby - dlatego codzienne wstawanie o piątej rano i wizyta na basenie przed szkołą to - jak twierdzi - "nic takiego". I z nauką radzi sobie również doskonale... Gratulujemy serdecznie!

Eksperymenty chemiczne

ALL THE BEST!