RODO - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów biorących udział w procesie rekrutacji (obowiązek informacyjny zgodny z art. 13 ust. 1 RODO)

Konkurs Poetycki - wyniki

Rozdaliśmy nagrody książkowe za najlepsze wiersze zgłoszone do poetyckiego konkursu bibliotecznego. Przypominamy, że zwycięzcami zostali:

W klasie zero nie ma czasu na nudę!

Kolejne zajęcia z kodowania w klasie 0, tym razem za pomocą kolorowych kubeczków. A może są wśród nas przyszli programiści?

I Festiwal Piosenki Międzynarodowej

W naszej szkole odbyła się inauguracja I Festiwalu Piosenki Międzynarodowej, z inicjatywy nauczycielki jęz. niemieckiego, Pani Agnieszki Świcy. Uczestnicy przedstawili ciekawe interpretacje znanych utworów muzycznych. Mogliśmy usłyszeć piosenki w języku angi

Akademia Umysłu w klasie IVB

Na ostatnich zajęciach w ramach profilu „ Akademia umysłu” uczniowie przenieśli się do czasów starożytnego Rzymu i poznali zwyczaje historyczne związane z walkami gladiatorów. Zajęcia zostały przygotowane

Zabawy matematyczne

Umiejętność dodawania i odejmowania uczniowie klasy zero ćwiczą na różne sposoby... tym razem przy pomocy specjalnych kości.

Uroczystość z okazji Święta Konstytucji

W uroczystości wszystkie klasy wzięły udział w prze glądzie pieśni patriotycznych. Imprezę prowadziły Oliwia Bąk i Katarzyna Sołoducha z klasy 3A.

Geometria - to nic trudnego

Klasa „0” pracowicie tworzyła kompozycje z figur geometrycznych na geoplanach.

I Festiwal Piosenki Międzynarodowej

Język polski w programie IB

Język polski to jedyny przedmiot w progr

Końcowe egzaminy