XVII Konkurs Języka Angielskiego w Szkole Europejskiej dla szkół podstawowych

Uwaga pasjonaci języka angielskiego! Zapraszamy do udziału w XVII Konkursie Języka Angielskiego, organizowanego przez naszą szkołę dla uczniów szkół podstawowych z Łodzi i okolic. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 7 kwietnia! Warto spróbować swoich sił - cenne nagrody czekają! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie poniżej w pliku. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z naszą szkołą - w celu uzyskania informacji dotyczących terminów poszczególnych etapów konkursu i zakresu materiału.

Ogłoszenie wyników konkursów Euromedyk oraz Euromatematuś

Uczestników finalnego etapu konkursu "EUROMEDYK" i "EUROMATEMATUŚ" serdecznie zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, które odbędzie się dnia 21.04.2017 o godz. 15.00, w auli Szkoly Europejskiej w Łodzi.

Gratulacje dla laureatek!

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa Kai Kleszczewskiej z kl. IIa oraz

Wystawa prac Karoliny

Sztuka nas szuka…… i znajduje. Zapraszamy na wystawę prac Karoliny Leszczyńskiej – uczennicy 3. klasy gimnazjum. Karolinę często można spotkać na szkolnym korytarzu pochyloną nad kartką papieru. Rysuje i maluje od lat. Jest samoukiem, a swój artystyczny warsztat doskonali, tworząc kolejne prace, ostatnio nawet codziennie. W ręku Karoliny jest nie tylko ołówek czy kredka, ale i mazak, promarker, cienkopis i oczywiście pędzel. Korzysta z dobrych rad o technikach plastyczn

Wiosna w klasie 0

A w klasie "0" witamy już powoli wiosnę! Przy pomocy Pani Julity, nasz parapet zamienia się w piękny ogród! Pracy było co nie miara, ale było warto...już możemy cieszyć oczy kiełkującymi frezjami. A poza tym... dzieci z Panią Julitą przygotowują teatrzyk Kamishibai.

Młodzi wynalazcy

Utwory Stanisława Lema zainspirowały uczniów klas 3 a i b, którzy zaprezentowali w szkolnej bibliotece swoje wynalazki. Na lekcjach języka polskiego z p.Weronikąćwiczono

Koło gier planszowych

Na świetlicowym kole uczniowie ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość grając w gry planszowe i karciane, ale także sprawność fizyczną, gimnastykując się przy grze "Twister". Jest to koło otwarte, w którym mogą brać udział nie tylko zapisani uczniowie; zaproszeni są wszyscy, którzy chcą spędzić z nami czas w milej atmosferze współzawodnictwa. Uczniowie mogą również przynieść własne gry, które urozmaicają świetlicowe potyczki.

Informacje dla kandydatów do liceum w roku szkolnym 2017/18

Szkoła otwiera nabór uczniów do pierwszej klasy liceum w roku szkolnym 2017/18. Podania o przyjęcie do szkoły wraz z wypełnionym kwestionariuszem (pobranym ze strony internetowej) należy składać w sekretariacie osobiście lub mailowo na adres: sekretariat@szkolaeuropejska.pl.

Ogłoszenie wyników konkursów Euromedyk oraz Euromatematuś

Język polski w programie IB

Język polski to jedyny przedmiot w progr

XVII Konkurs Języka Angielskiego w Szkole Europejskiej dla szkół podstawowych