Świetlica szkolna to miejsce niezwykłe… To tutaj spędzamy długie popołudnia, oczekując na przyjście rodziców…
To tutaj mamy czas na relaks, zabawę zawody, konkursy i inne przyjemności po dniu ciężkiej pracy…

Do wspólnej przygody zapraszają trzy fantastyczne, zawsze radosne panie :
pani Magda, pani Ola i pani Małgosia.

Świetlica szkolna pracuje codziennie od 14.00 do 17.00.

W programie liczne zabawy, zawody, konkursy, do udziału w których gorąco zapraszamy!

Koła zainteresowań 2018/2019
Pon. 14.20-15.05 Kodowanie na dywanie kl. 0-1 Grupa 1 A. Ś.
14.20-15.05 Szachy (zaawansowani) kl. 2-3 M. Z.
14.20-15.05 Karate – początkujący – kl. 0-1 (płatne) P. L.
14.20-15.05 Świetlik – koło przyrodnicze kl.0-1 A. K.
14.20-15.05 Origami 0-3 E. K.
14.20-15.05 Koło dziennikarskie kl. 2-3 D. D.
15.05-15.55 Magiczny świat muzyki kl. 2-3 A. D.
15.05-15.55 Koło plastyczne kl.0-1 D. D.
15.05-15.55 Kodowanie na dywanie kl. 0-1 Grupa 2 A. Ś.
15.05-15.55 Koło matematyczne Żaczek kl. 2-3 E. K.
15.05-15.55 Karate zaawansowani – kl. 2-3 (płatne) P. L.
15.05-15.55 Szachy (początkujący) kl. 0-1 M. Z.
Wt. 14.20-15.05 Glottozabawy kl. 0-1 W. K.
14.20-15.05 Koło matematyczno-logiczne ‚Kangurek’ kl. 2-3 A. Ś.
14.20-15.05 Koło matematyczno-logiczne – kl. 0-1 J. K.
14.20-15.05 Małe nutki kl. 0-1 E. K.
14.20-15.05 Taniec hip hop – kl. 0-1 M. P.
14.20-15.05 Koło języka hiszpańskiego – klasy 2-3 S. G.
15.05-15.55 Od przedszkola do Opola – koło wokalne A. D.
15.05-15.55 Warsztaty kreatywne kl. 2-3 D. D.
15.05-15.55 Glottozabawy kl. 0-1 W. K.
15.05-15.55 Koło matematyczno-logiczne – kl. 2-3 J. K.
14.20-15.05 Taniec hip hop – kl. 2-3 M. P.
Śr. 14.20-15.05 Koło kulinarne z jęz. hiszpańskim kl. 2-3 S. G.
14.20-15.05 My hobby – koło jęz. angielskiego kl. 0-1 A. K.
14.20-15.05 Gimnastyka korekcyjna kl. 0-1 A. K.
14.20-15.05 Koło teatralno-filmowe kl. 0-1 A. D.
14.20-15.05 Koło podróżnicze kl. 2-3 D. D.
15.00-16.00 Zuchy kl. 0-3 druh B. K.
15.05-15.55 Koło teatralno-filmowe kl. 2-3 A. D.
15.05-15.55 Masterchef – koło kulinarne kl. 0-1 M. P.
15.05-15.55 Koło plastyczne kl. 0-3 D. D.
Czw. 14.20-15.05 Origami 0-3 J. K.
14.20-15.05 Warsztaty kreatywne kl. 0-1 W. K.
14.20-15.05 Świetlik – koło przyrodnicze kl.2-3 A. K.
14.20-15.05 English songs – kl. 0-1 A. K.
14.20-15.05 Karate – początkujący – kl. 0-1 (płatne) P. L.
14.20-15.05 Stories – koło jęz. Angielskiego kl.2-3 A. K.
15.05-15.55 Z angielskim przez świat – kl. 0-1 A. K.
15.05-15.55 Zagadki przyrodnicze M. P.
15.05-15.55 Koło dziennikarskie kl. 2-3 D. D.
15.05-15.55 Karate zaawansowani – kl. 2-3 (płatne) P. L.
15.05-15.55 Koło plastyczne kl. 0-3 A. D.
Pt. 14.00-15.05 Gry logiczne – kl. 0 A. D.
14.00-15.05 Zajęcia relaksacyjne kl. 0 M. P.
15.05-15.55 Koło plastyczne kl. 2-3 D. D.
15.05-15.55 Koło plastyczne kl. 0-1 A. D.
15.05-15.55 Gry logiczne – kl. 0 D. D.
15.05-15.55 Gry planszowe kl. 0-1 M. P.
16.00-17.00 Drużyna harcerska – kl. 4-8 druh B. K.
codziennie 14.20-15.05 Sala cichej pracy – odrabianie pracy domowej z nauczycielem