„Christmas Show” – nasz coroczny przedświąteczny koncert charytatywny jest okazją nie tylko do przedstawienia talentów artystycznych naszych uczniów, ale i – co jest dla nas bardzo ważne – do zebrania środków finansowych na rzecz dzieci potrzebujących pomocy. Dzięki Państwa życzliwości i otwartości, udało się po raz kolejny wesprzeć naszą pomocą chore dzieci – podopiecznych Fundacji Gajusz.
Przedstawienie „Podróże Mikołaja”, przygotowane przez najmłodszych zdobyło wiele braw. Podobały się: scenariusz, choreografia elfów, taniec śnieżynek i myszek oraz piękne dekoracje i stroje aktorów, a udział Rodziców w licytacji oraz w kiermaszu cudów i cudeniek świątecznych zakończył się wymiernym sukcesem finansowym!!
Informujemy przy okazji, że jeszcze można zamawiać kalendarze ze zdjęciami uczniów oraz wspaniałe albumy „Żywe obrazy”. Pieniądze zostaną przekazane Fundacji Gajusz tuż po zakończeniu zbiórki.

Gratulujemy Rodzicom udziału w licytacji i kiermaszu, a dzieciom i wychowawczyniom opracowania i organizacji ciekawego koncertu!.🙂🎄🎁