Informacja dla rodziców powracających z Wielkiej Brytanii!

Program naszej szkoły (realizowany dwujęzycznie – w j. polskim i angielskim) jest dostosowany do przyjęcia uczniów w wieku 6-15 lat, którzy spędzili kilka lat na wyspach brytyjskich, uczęszczając do tamtejszych szkół.

Mając na uwadze prawdopodobną konieczność uzupełnienia programu w zakresie języka polskiego i  innych przedmiotów, nasza szkoła  we wstępnym etapie oferuje możliwość udziału w wybranych zajęciach wspólnie z klasą oraz równolegle – w indywidualnych zajęciach wyrównawczych i rozszerzających, aby  uczeń mógł łatwo i w relatywnie krótkim czasie zaadoptować się do nowych warunków i wymagań programowych.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie ankiety dotyczącej stanu umiejętności dziecka oraz jego doświadczeń szkolnych i przesłanie jej na adres email szkoły: sekretariat@szkolaeuropejska.pl , lub u.moryc.szkolaeuropejska@wp.pl