NAJPIĘKNIEJSZY WYSTRÓJ JESIENNY NAJWSPANIALSZA SALA ZIMOWA MAM TALENT NAJCIEKAWSZA SALA WIOSENNA

28.10.2011 – NAJPIĘKNIEJSZY WYSTRÓJ JESIENNY – konkurs wewnętrzny dla kl. I-VI
Tego dnia do wszystkich sal zawitała jesień. Pracownie były utkane w kolorowe liście i inne dary jesieni. Po długich naradach jury przyznało I miejsce klasie IIIa.

15.12.2011- NAJWSPANIALSZA SALA ZIMOWA- konkurs wewnętrzny dla klas I-VI

Wreszcie zima przybyła do szkoły…W salach niby ciepło, ale wszędzie widać płatki śniegu. Wszystko takie kruche, żeby się tylko nie roztopiło.
Na szczęście to tylko dekoracje! Gratulujemy klasie IIIa zajęcia I-ego miejsca.

14.02.2012- MAM TALENT – konkurs wewnętrzny dla klas I-III

Podczas konkursu uczniowie prezentowali swoje talenty taneczne. I miejsce otrzymali: Julka Gurazda z klasy II oraz Mateusz Młynarczyk z klasy IIIa.
Mistrz i mistrzyni tańca bezkonkurencyjnie podbili scenę, w nagrodę ponownie zatańczą na Warsztatach Europejskich!

21.03.2012 – NAJCIEKAWSZA SALA WIOSENNA- konkurs wewnętrzny dla kl. I-VI

Jak miło zajrzeć choć na chwilę do sal, gdzie króluje już wiosna! Wiosenny podmuch powietrza wpadł do szkoły a słońce zaświeciło we wszystkich klasach. Zwycięzcą konkursu została klasa IIIa.

26.03.2012 – MAM TALENT- konkurs wewnętrzny dla klas IV-VI

Uczniowie prezentowali różne talenty. Wyróżnienia otrzymali: Marcel Stefanowski, Artur i Edward Zheng oraz Krzysiu Wichman.