Nasze pierwszaki zostały pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki ASP. Pasowanie odbyło się 4.12.2019r i rozpoczęło się od zapoznania z regulaminem biblioteki. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez klasę VB pt. „Czerwony Kapturek”. Na koniec wszyscy wyrecytowali zobowiązanie biblioteczne i każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom. Dzieci wybrały książki, które obiecały oddać w terminie.

Pasowanie pierwszoklasistów na Czytelników Biblioteki.

Pasowanie pierwszoklasistów na Czytelników Biblioteki.Nasze pierwszaki zostały pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki ASP. Pasowanie odbyło się 4.12.2019r i rozpoczęło się od zapoznania z regulaminem biblioteki. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez klasę VB pt. "Czerwony Kapturek". Na koniec wszyscy wyrecytowali zobowiązanie biblioteczne i każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom. Dzieci wybrały książki, które obiecały oddać w terminie.

Opublikowany przez -> Szkoła Europejska w Łodzi <- Sobota, 7 grudnia 2019