Takich tłumów w auli Szkoły Europejskiej nie było od dawna. Nic jednak dziwnego – powód takiego stanu rzeczy był wyjątkowy. W miniony piątek uczniowie klas 0-3 Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej przygotowali dla swoich rodziców okolicznościowy występ artystyczny z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca.

Wystąpienie zostało entuzjastycznie odebrane przez przybyłych gości. Po kolejnych humorystycznych scenkach odgrywanych przez dzieciaki słychać było głośny śmiech rodziców, zwłaszcza gdy poruszano tematy podziału obowiązków w domu oraz żartobliwie prezentowano prowadzone przy tych okolicznościach dialogi.

Po twarzach rodziców widać było, że są dumni ze swoich pociech. Wielu z nich zdecydowało się zresztą utrwalić  występ artystyczny, nagrywając filmy telefonami i kamerami oraz wykonując setki zdjęć.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za pojawienie się na uroczystości, a dzieciom składamy gratulacje z powodu doskonałego występu na scenie!