Christmas Show” – nasz coroczny przedświąteczny koncert charytatywny jest okazją nie tylko do przedstawienia talentów artystycznych naszych uczniów, ale i – co jest dla nas bardzo ważne – do zebrania środków finansowych na rzecz dzieci potrzebujących pomocy. Dzięki Państwa życzliwości i otwartości, udało się po raz kolejny wesprzeć naszą pomocą chore dzieci – podopiecznych Fundacji Gajusz.
Przedstawienie pt. „Wieża Babel”, przygotowane przez uczniów klas 4-8 ASP zostało entuzjastycznie przyjęte przez publiczność, również pantomimy zebrały wiele braw. Podobały się także występy wokalne dzieci i nauczycieli, a udział Rodziców w licytacji oraz w kiermaszu świątecznym zakończył się sukcesem!
Informujemy przy okazji, że jeszcze można zamawiać kalendarze ze zdjęciami uczniów oraz wspaniałe albumy „Żywe obrazy”. Pieniądze zostaną przekazane Fundacji Gajusz tuż po zakończeniu zbiórki.

Gratulujemy Rodzicom udziału w licytacji i kiermaszu, a dzieciom i wychowawczyniom opracowania i organizacji ciekawego koncertu!🎄🎅🎁